Неділя, 14 Липня, 2024

Як безпечно і швидко поміняти валюту через криптообмінник в Києві

У міру того як вартість Біткоїна, Ефіріума та інших топових криптовалют на біржах б’є нові рекорди, тема купівлі-продажу цифрових грошей стає все більш актуальною. Громадяни активно шукають обмінники валют в інтернеті, проте часто їх чекає розчарування.

Сайти, що обіцяють швидкість та якість, у результаті не виконують і половини зобов’язань, операції з обміну влітають клієнтам в копієчку через приховані комісії, а іноді попадаються й відверті шахраї,що  банально крадуть гроші. Поговоримо про те, як відбувається обмін криптовалюти, а також дамо покрокову інструкцію для початківців, які планують працювати з віртуальними фінансами.

Що таке криптообмінник?’

Що вдає із себе сучасний пункт обміну криптовалюти, який працює в онлайн-режимі? Це сайт з вузькою спеціалізацією, завдання якого — переклад фіатних (незабезпечених золотом) грошей в цифрові, обмін криптовалюти на національну валюту або іншу крипту. Перші онлайн-обмінники такого типу з’явилися у 2014 р., коли криптовалютний ринок вперше показав істотне, стабільне зростання. Працюють такі обмінники за принципом звичайної валютної каси і якщо вам пощастило з ресурсом, то все пройде швидко та без зайвої тяганини.

Важливо! Пам’ятайте, що під обмінники криптовалюти часто маскуються шахраї, які отримують за допомогою “хитрих” програм доступ до грошей клієнтів, а потім безслідно пропадають з ними.

При цьому зауважимо, що ніякі проблем вам не загрожують при купівлі/продажу криптовалюти на одному з кращих онлайн обмінників в Україні — ChangeIT. Тут все прозоро, доступно та швидко. Будь-яка операція займає від сили 5 хвилин, а всі ваші дані та транзакції надійно захищені.

Як бізнесменам купувати криптовалюта в обмінниках?

Ця інформація зацікавить в першу чергу інвесторів-початківців, що бажають знати, як купити криптовалюту в Україні. Слідуючи цій інструкції, ви без проблем придбаєте біткоїни або інші цифрові гроші через онлайн-сервіс для обміну валют.

Для початку визначтесь з обмінником, із найбільш вигідним курсом. Це можна зробити через сайти, що моніторять криптообмінники.

Далі,

  • зайдіть на сайт-обмінник;
  • виберіть потрібний вам вид валюти;
  • вкажіть спосіб оплати;
  • вкажіть криптовалюту, яку збираєтесь купити;
  • введіть номер карти;
  • введіть номер криптовалютного гаманця;
  • вкажіть дані власника карти;
  • підтвердьте згоду з Угодою;
  • підтвердьте оплату;
  • перевірте факт надходження криптовалюти на рахунок.

  Врахуйте, що сайти-обмінники не працюють за спасибі та беруть за свої послуги комісію. В обмінниках, що добре працюють вся операція займає не більше 5-7 хв.

Де ще можна купити або продати криптовалюту?

Ще одне місце, де можна-купити продати віртуальні гроші — це криптовалютні біржі, яких на сьогодні в інтернеті сотні. На відміну від обмінників, біржі дозволяють учасникам торгів заробляти на різниці курсів валют. При цьому ми не радимо новачкам відразу “кидатися в бій”, такий спосіб заробітку більше підходить досвідченим трейдерам. Крім того, на біржах складна системи реєстрації та верифікації, що займає багато часу, тому для разових акцій краще користуватися звичайними криптообмінниками.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.