Четвер, 18 Липня, 2024

Як киянам вибрати повітряний компресор?

Останнім часом незамінним помічником у домі чи в гаражі є повітряний компресор. Особливо під час ремонтних чи будівельних робіт такий прилад допоможе вам у багатьох процесах. Це надзвичайно корисний та потужний агрегат, саме тому багато киян бажає придбати його. 

Проте часто під час покупки та вибору повітряного компресора може виникнути немало труднощів та питань. Аби уникнути їх, рекомендуємо дально ознайомитися з характеристиками та параметрами пристрою, щоб придбати компресор Київ майбутня покупка стала оптимальною для вас у виконанні певних завдань та процесів.

Призначення повітряного компресора

Компресор – це електричний пристрій, який нагнітає стиснене повітря, яке згодом можна використати у багатьох цілях: наприклад, підкачки шин автомобіля, закручування гайок тощо.

Відповідно до призначення компресора є спеціальні насадки. За потреби ви можете використовувати розгалужувачі, які дозволяють підключати до одного компресора декілька різних інструментів.

Звичайна конструкція повітряного компресора складається з таких елементів:

  • електропривод, за допомогою яких відбувається рух основних елементів;
  • ротор або поршень – це рухома складова;
  • спеціальна ємність – ресивер – яка буває різних розмірів, або бак, у який нагнітається повітря та здатне зберігатися.

При виборі повітряного компресора обов’язково зважайте на стан усіх складових та матеріали, з яких вони виготовлені. Прилад повинен бути міцним, надійним, а головне безпечним.

Види повітряних компресорів 

Існує два головних підвиди повітряних компресорів, принципи роботи яких кардинально відрізняються. Тому, щоб підібрати найкращий варіант для себе, пропонуємо ознайомитися з ними.

Є поршневі та гвинтові компресори. Поршневі компресори працюють за рахунок повітря, яке стискається за допомогою спеціального поршня. При цьому прилад здійснює зворотно-поступальні рухи в відведеному циліндрі.

На відміну від поршневих компресорів, у гвинтових повітря стикається під час одночасного обертання двох роторів, які знаходяться один навпроти одного.

Де киянам придбати повітряний компресор?

Великий асортимент якісних, доступних та надійних повітряних компресорів пропонує онлайн-магазин Romb. На сайті ви знайдете великий вибір повітряних компресорів, а за допомогою зручного каталогу, детального опису кожного товару та онлайн-консультації ви швидко виберете саме той прилад, який найкраще задовольнятиме ваші потреби. Romb пропонує клієнтам лояльні умови покупки, надзвичайно доступні ціни, а також гарантує високу якість усіх компресорів, їхню надійність та зносостійкість. На деякі одиниці ви можете отримати і безкоштовну доставку в будь-яке місто України, що дозволить вам значно заощадити кошти на такий потрібний прилад. 

Саме тому онлайн-магазин Romb є найкращим вибором киян у пошуку потужного, ефективного та доступного повітряного компресора.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.