П’ятниця, 12 Липня, 2024

Як може врятувати в Києві правильно поставлена система протипожежної безпеки?

Насправді пожежа в громадській або житловій будівлі — не таке вже рідкісне явище, як може здатися на перший погляд, адже якщо розібратися причин для цього маса: від короткого замикання дротів до залишеної без нагляду газового пальника або забав дітей з сірниками. І добре якщо перші ознаки загоряння помітять вчасно, а якщо ні й вогонь пошириться по всій будівлі?

Наслідки такої події можуть бути жахливими. Тому, щоб мінімізувати можливість безконтрольного загоряння були створені протипожежні системи https://augustsb.kiev.ua/, про які ми сьогодні й поговоримо.

Проти диму та вогню

Отже, протипожежні системи оберігають здоров’я та спокій людей, а відповідно найважливіше в них — це якість обладнання та контроль їх робочого стану. Тому монтаж та обслуговування протипожежних сигналізацій здійснюється тільки досвідченими фахівцями. А ось встановити й налаштувати таку апаратуру в поодинці, без спеціальних інструментів і знань, у вас навряд чи вийде.

Яка основна функція системи протипожежної безпеки? Це запобігання спонтанному загорянню по всій площі будівлі. Відповідно, як тільки система вловлює ознаки диму, тут же лунає тривожний сигнал (сирена). Крім того, сучасні “протипожежки” передають інформацію про загоряння в охоронні структури, що відповідають за безпеку будівлі.

До відома, датчики, що вловлюють дим, можуть також реагувати на різке підвищення температури, що тільки додає протипожежній системі ефективності.

Якими ще бувають протипожежні системи?

Крім систем, що попереджають про пожежу, існують також і системи, які можуть самі гасити загоряння. Це дуже зручно та істотно підвищує рівень безпеки об’єкта, особливо якщо врахувати, що пожежні машини далеко не завжди приїжджають вчасно.

Що стосується стратегічних об’єктів, то тут найкраще встановлювати автоматичні сигналізації, що сповіщають про загоряння, відкривають пожежні входи та включають систему поглинання пилу.

До кого звернутися за допомогою?

Київська компанія ТОВ “Август СБ”, що спеціалізується на системах пожежогасіння, пропонує послуги з проектування, встановлення та обслуговування сигналізацій, обладнання для пожежогасіння та димовидалення. Компанія виконує всі роботи “під ключ”, починаючи від обстеження об’єкта до узгодження документів. З нами завжди безпечно!

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.