П’ятниця, 12 Липня, 2024

Як пережити переїзд офісу

Переїзд – це завжди нелегко. Особливо, коли переїжджає цілий офіс. Якщо одна тільки думка про переїзд призводить вас в жах, то ця стаття для вас. Звичайно, ми розуміємо ваше занепокоєння з приводу цього питання. Але попереду вас чекає нове приміщення, сплеск робочої активності, оновлений інтер’єр. А якщо довірити переїзд професіоналам, то ви його практично не відчуєте. До речі, компанія MovEx допомагає перевозити офіси “під ключ” (з вантажниками, упаковкою, складанням-розбиранням меблів). Більше інформації про компанію можна подивитися на сайті movex.kiev.ua. Сьогодні ми поговоримо про деякі нюанси переїзду.

Основні правила переїзду

Головне – це знайти відповідального перевізника. Наприклад, компанія про яку говорилося вище (https://movex.kiev.ua/) займатися перевезеннями не один рік. У них багато постійних клієнтів, які задоволені результатом. Звичайно, можна заплатити за переїзд конторці по сусідству, яка працює 2 тижні. Але тоді будьте готові постійно смикати вантажників з перекуру, замазувати подряпини на меблях, чекати вантажну машину по кілька годин. А професіонали працюють оперативно і якісно.

Також буде доречно підготувати новий офіс до переїзду:

  • Зробити ремонт у приміщенні. Якщо новий офіс потребує додаткового ремонту, то його варто зробити до того, як ви збираєтеся там працювати. Також необхідно все добре вимити.
  • Перестановка. Ретельно обміркуйте де буде стояти оргтехніка, мебель і т.п. Це заощадить ваш час.
  • Веземо не все. Зрозуміло є меблі або техніка, яку давно треба замінити. Тому не везіть весь непотріб в нове приміщення. Якщо є речі які необхідно віддати, викинути або полагодити, то зробіть це прямо зараз.
  • Підключити комунікації. У новому офісі має все функціонувати до переїзду колективу: інтернет, зв’язок, опалення.
  • Інформувати клієнтів. В обов’язковому порядку необхідно проінформувати клієнтів про переїзд. Можна навіть всім розіслати відеоінструкцію, як дістатися до офісу за новою адресою.

Як довго триватиме переїзд

Все залежить від кількості речей. Це впливає на час і на вартість послуги. Але базові часові рамки все таки існують. Якщо в офісі працює 15-20 чоловік, то перевезення речей і меблів триватиме день. Ну, а для колективу побільше необхідно і більше часу: 50-70 чоловік – два дня; більше 70 осіб – 4-5 днів.

Сподіваємося, наш матеріал був для вас корисним і ви зробили правильні висновки. А скільки разів ви переїздили у своєму житті?

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.