Четвер, 18 Липня, 2024

Як придбати сучасний автомобіль, якщо не вистачає грошей

Застосування інновацій в галузі автомобілебудування рухається з не меншими темпами, ніж впровадження останніх технологій у виробництві смартфонів і інших гаджетів. Якщо раніше автомобіль вважався цілком сучасним навіть після 10 років пробігу, то сьогодні і «п’ятирічка» може здатися застарілої. Що ж робити, якщо ви хочете купити машину з інноваційними технологіями, але на її покупку не вистачає коштів? Давайте розберемо всі можливі варіанти.

Як придбати сучасного автомобіля при відсутності коштів

Якщо ви бажаєте купити машину, перш за все варто визначити її максимальну вартість. Це допоможе вам визначитися з сумою коштів, якої не вистачає для покупки. Найчастіше вже на цьому етапі потенційні покупці приходять до висновку, що найкращим варіантом буде покупка уживаного автомобіля. І мова не про стару колимазі, на онлайн-сервісі OLX сьогодні можна знайти чимало оголошень про продаж сучасних машин.

Що стосується способів покупки, то можна виділити 3 варіанти:
– накопичувальний;
– кредитний;
– покупка в розстрочку.

Почнемо з останнього. Якщо ви вибираєте покупку авто в розстрочку Київ запропонує вам безліч варіантів машин б / у в отличном состоянии. Такий варіант дозволить отримати автомобіль не тільки недорого, але і заощадити на відсотках.

Саме великі відсотки відлякують від кредитного способу придбання машини. З одного боку, ви отримаєте новий транспортний засіб, але з іншого, відсоток дійсно великий, а стартовий внесок може виявитися непомірним.

Накопичувальний спосіб малореальний, якщо не сказати – фантастичний. Поки ви будете відкладати на інноваційну машину, вона остаточно застаріє, а новий автомобіль буде коштувати ще дорожче.
висновок

Якщо відкинути в сторону четвертий варіант, тобто відмова від покупки, варто віддати перевагу оформленню купівлі-продажу в розстрочку. Таким чином, ви зможете заощадити на величезних відсотках і отримаєте авто у власне користування, щомісяця погашаючи її вартість. Зрештою, ці ж гроші ви б просто відкладали з туманною перспективою майбутньої покупки.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.