Середа, 24 Липня, 2024

Як вибрати парфуми: три простих прийоми

Це ціла наука, адже обраний вами аромат стає частиною вас самих, доповнює образ і настрій в цілому. Вибираючи парфуми, киянам слід враховувати масу чинників, серед яких тип аромату і його стійкість, свій вік і особисті вподобання.

Прості прийоми вибору парфумів

Іноді складно підібрати саме свій аромат. Полегшить процес такі прийоми.

  1. Вивчення всіх нот аромату. Перше, що ми чуємо – це верхня нота, тобто найсильніший аромат. Протягом 15 секунд він поступається місцем середній ноті, вона в свою чергу є серцем аромату. Вона тримається кілька годин, після розсіювання залишається нижня нота. Це по-справжньому важкий і багатий аромат.
  2. Після того, як ви понюхаєте парфуми, виходьте з магазину. Таким чином, ваш ніс не «перевантажиться», а ви отримаєте повне уявлення про те, який аромат в повсякденному житті.
  3. Не втирайте аромат. Після нанесення парфумів тертя нагріває складові компоненти, порушуючи тим самим хімічний склад аромату.

Якщо є можливість взяти з собою кілька смужок з ароматами, так і робіть. Нехай 2-3 аромати побудуть з вами протягом дня. А вже після ви зможете мати 100% розуміння, якому варіанту віддати перевагу.

Вибір в онлайн-магазині

Якщо немає можливості орієнтуватися на запах, можна також легко підібрати свій аромат:

  • перше, на що потрібно звертати увагу – це асортимент, а також ціни;
  • важливо розуміти, яка мета покупки. Ви вибираєте парфуми на вечірку, на подарунок, або для повсякденного використання, наприклад;
  • характер парфумів. Це композиція, стиль, який впливає на його сприйняття;
  • як виглядає флакон парфумів. Форма виробу також вказує на характер виробів. Якщо вигнута, тонка форма, тоді це легкий, злегка квітковий аромат. Свіжі композиції виробники поміщають в безбарвні флакони, іноді вони мають легке блакитне забарвлення. Парфуми у флаконі з помітними геометричними елементами вказують на те, що це аромат для чоловіків;
  • який бренд. У каталозі «Brocard» присутні оригінальні парфуми відомих брендів. Серед них легко знайти потрібний аромат.

Де замовити брендові аромати

В онлайн-магазині «Brocard» кияни зможуть вибрати брендову парфумерію з доставкою. Каталог наповнений виключно відомими брендами, перевіреними виробниками. Складність полягає лише в самому виборі. Щоб не загубитися серед усього цього розмаїття ароматів і композицій, використовуйте вищеописані прийоми. Тоді можна легко вибрати відповідний аромат.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.