П’ятниця, 12 Липня, 2024

Як з вигодою здати золото в ломбард в Києві?

Ломбард сьогодні — один з найефективніших інструментів кредитування, що дозволяє за лічені хвилини й без бюрократичної тяганини отримати готівкові кошти. Для цього достатньо мати при собі документ, що засвідчує особу, та код платника податків (ІПН).

При цьому як кожен інструмент він вимагає вмілого відношення. Зокрема, в цій статті мова піде про розуміння основ експертної оцінки, що дозволяють оформити позику на максимально вигідних умовах.

Найбажаніший товар в ломбарді

Безумовно, найбажаніший товар в ломбарді, з незапам’ятних часів і до наших днів — ювелірні вироби з дорогоцінних металів на сайті — це сережки, золоті, срібні годинники, ланцюжки, браслети, кільця.

При цьому золото буває різним і велике значення тут має проба. Відповідно, за 1 г виробу 585 проби вам за сьогоднішніми цінами дадуть трохи більше тисячі гривень, ще більше ви отримаєте, якщо це — 750 або 900 проба, не кажучи вже про золоті злитки 999 проби. Ну а коштовності 500 і 333 проби, звичайно, принесуть меншу суму їх власнику.

Врахуйте, що майстерність оформлення виробів і вага вставок (дорогоцінних каменів) при оцінюванні не враховується!

Як в ломбарді оцінюють прикраси з золота

Скажімо так, оцінка заставного майна — логічне продовження процесу після звернення клієнта в ломбард. На цьому етапі речі потрапляють до експертів, які на основі візуального огляду або за допомогою безпечних хімічних реактивів визначають ринкову вартість коштовностей. Що враховують при оцінюванні в першу чергу? Це: проба, вага, стан виробу (наявність дефектів).

При цьому на остаточну вартість прикрас не впливає:

  • рік випуску;
  • гендерна приналежність;
  • дизайн;
  • бренд;
  • оригінальність.

Важливо! Якщо прикраси з серйозними дефектами (з деформацією, зламаними замками та ланками), скоріш за все, їх приймуть за ціною брухту.

Як здати золото в ломбард з вигодою?

Почнемо з того, що для формального схвалення застави в ломбарді позичальник повинен надати код ІПН, посвідчення особи та майно, вартість якого буде відповідати очікуваній сумі кредиту.

Тому, щоб ваша угода з ломбардом принесла максимальну вигоду, підбирайте для застави вироби, які відповідають таким параметрам:

  • велика вага;
  • без вставок і дефектів.

Пам’ятайте, що, оформивши договір з ломбардом, ви вступаєте в правові відносини з кредитною організацією в якості позичальника, тобто зобов’язані дотримуватися правил погашення кредиту.  

Відповідно, слідуючи цих правил, ви зможете користуватися грошима, з виплатою мінімальної комісії та без шкоди для заставного майна.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.