Четвер, 18 Липня, 2024

Як змінився Центральний автовокзал Києва після ремонту

У столиці після ремонту офіційно відкрили Центральний автовокзал. Далі на kyiv-future.

Центральний автовокзал був справжнім пам’ятником радянському союзу.  Його будівля була зведена у 1960 році і До 2021 року тут не було жодного ремонту. Навіть косметичного. Але всі служби працювали. Зокрема, каси, диспетчерська та довідкова. Також на вокзалі працював туалет, камери схову, зал очікування, кафе та обмінники. Після ремонту Центральний автовокзал став сучасним елементом київської інфраструктури.

Тут  збільшили кількість платформ до тридцяти. Однак, вже з 1 жовтня 2021 року вхід на платформи буде закритим. Потрапити тут пасажири зможуть лише по квитку з QR-кодом.

Окрім того, для пасажирів Центрального вокзалу відкрили комфортні зали очікування. Також тут з’явилися фудкорти, кімната матері та дитини та готель на тридцять чотири номери. На автовокзалі також запрацювали  ескалатор та ліфт. Обійшовся ремонт вокзалу близько 120 мільйонів  гривень.

До речі, після реконструкції будівлі,  зберегли історичну спадщину у вигляді мозаїки, яку інтегрували в новий екстер’єр  вокзалу.

Також на Центральному автовокзалі з’явився  онлайн-платформа. Завдяки їй пасажири можуть купити квитки з будь-яких автостанцій не тільки по всій країні, а ще і до країн  Європі. 

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.