Четвер, 18 Липня, 2024

Яку жатку вибрати для збирання соняшника

До комбайну кріпиться жатка, яка допомагає в зборі врожаю. Виробники пропонують кілька різновидів навісного обладнання. Кияни можуть ознайомитися з якісними пристосуваннями для збирання соняшника від компанії «Sunfloromash» https://sunfloromash.com/. Це сільськогосподарська техніка європейської якості за доступними цінами.

Критерії вибору надійних соняшникових жаток

Завдяки такому пристосуванню, користувач має можливість прибирати соняшник. Це доступний і надійний спосіб адаптації будь-яких зернових жаток для збирання врожаю соняшнику.

Виробники розробляють універсальні обладнання, призначені для використання з різними моделями на вітчизняному та зарубіжному ринках. Вибираючи жатки, важливо враховувати такі критерії.

 1. Обслуговування обладнання, термін його експлуатації.
 2. Простота установки, демонтажних робіт.
 3. Надійність конструкції.
 4. Міцність рами.
 5. Вага жаток.
 6. Гнучкість налаштувань кута нахилу.

Експерти радять також звертати увагу на ширину захвату і швидкість руху, габарити пристосування, висоту зрізу. Ширина оброблюваної ділянки також має величезне значення.

З огляду на дані характеристики, вибрані вами жатки, будуть максимально ефективними, продуктивність процесу збільшитися в кілька разів.

Переваги вибору

Вибираючи надійний пристрій, наприклад, від компанії «Sunfloromash», користувач отримує:

 • економію витрат палива;
 • поліпшення сепарації;
 • тривалий термін експлуатації обладнання, адже таким чином, зменшується знос робочих вузлів комбайна;
 • розвантажені молотарки від зайвої стеблової маси;
 • збільшення продуктивності комбайна.

Надійні, перевірені виробники надають гарантію, в разі «Sunfloromash», вона діє 2 роки.

Жатки для прибирання соняшнику «Sunfloro Light», після виставки в Києві, відразу ж завоювали симпатію, схвалення від українських і зарубіжних аграріїв. Після проведених випробувань, обладнання показало, що на ділянках з великою амброзією, рослинністю, в комбайн потрапляють виключно капелюшки соняшнику. При цьому засміченість насіння в бункері в рази зменшена.

Кияни зможуть вибрати сільськогосподарську техніку європейської якості. «Sunfloromash» є новим показником надійності і продуктивності. З огляду на відгуки, характеристики, рекомендації фахівців, ви зможете вибрати краще пристосування для прибирання соняшнику.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.