Понеділок, 22 Липня, 2024

ЮНЕСКО підтвердив межі буферної зони Софійського собору і Києво-Печерської лаври

ЮНЕСКО підтвердив рішення Міністерства культури та інформаційної політики про межі та режим собору св. Софії та Києво-Печерської Лаври. Про це повідомив міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко у телеграмі. Далі на kyiv-future.

Міністр зазначив, що забудовникам та нелегальним чиновникам Київської міської адміністрації, які розповсюджують будівельні майданчики з історичної сторони, зараз не вистачає поставок.

Ткаченко написав, що 31 січня 2020 року ICIP схвалив обмеження та методи використання Києва: собору Святої Софії та будівлі, що прилягає до монастиря, Києво-Печерської лаври для використання буферних зон об’єктів Всесвітньої спадщини.

Він наголосив, що 28 липня Комітет Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО затвердив межі територіальної буферної зони: Київ: собор Святої Софії та будівлі навколо монастиря, Києво-Печерська лавра.

Наступним кроком є ​​перевірка відповідності цим спеціальним обмеженням та зонам.  Тому чиновникам та забудовникам Київської міської адміністрації про непридатність знесення історичних будівель, зміни у структурі історичних міст, перевищення гранично допустимої висоти з новими будівлями та спорудами тощо. 

22 липня Ткаченко перевірив відновлення Софійського національного заповідника.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.