Четвер, 18 Липня, 2024

З фейками ринку нерухомості бореться DOM RIA: відгуки ріелторів, продавців і покупців

Застарілі дані, оголошення про неіснуючі квартири та офіси, відверті фейки шахраїв – біда більшості інтернет-порталів нерухомості України.
На Домріа відгуки покупців і ріелторів успішно допомагають боротися з недостовірною інформацією в оголошеннях. Багатоступенева система перевірок з використанням штучного інтелекту, модераторів, інспекторів Дом ріа ефективно бореться з фейками.

Етап 1. Перевірка продавців

Сервіс підтверджує телефон та електронну адресу кожного аккаунта. Щоб отримати статус перевіреного продавця, необхідно пройти модерацію по 12 важливим критеріям, включаючи банківські реквізити і офіційні документи.
Професійні учасники ринку нерухомості отримують статус «Перевірений» після перевірки по 12 важливим критеріям, включаючи установчі документи. Іноді перевірка передбачає особистий візит в офіс компанії інспектора Дом Ріа. Успішно пройшли перевірку 1900+ ріелторів, 400+ агентств нерухомості і 1500+ забудовників. Продажі у перевірених професійних продавців істотно збільшилися.

Етап 2. Перевірка оголошення

Щомісяця база даних порталу поповнюється на 200000+ оголошень про продаж і оренду землі, квартир, будинків, гаражів, дач, офісів, магазинів, промислової та складської нерухомості. 3700 оголошень видаляються автоматичним модулем і 20 модераторами: фейки або неадекватно занижена ціна.

140000+ об’єктів особисто відвідали інспектори Дом Ріа: перевірили адресу і стан ремонту. Довіра до таких оголошень набагато вище: в 9 разів більше переглядів, в 2 рази – дзвінків. Після візиту інспектора в оголошенні об’єкта з’являється:

  • професійна зйомка ділянок, житлової та комерційної нерухомості в режимі 360º;
  • дані про дату і особистість інспектора;
  • статус «Перевірений».

Додаткові опції порталу: перевірка по держреєстру, включаючи арешти і обтяження. Розбіжність характеристик об’єкта в оголошенні з даними реєстру змушує продавців вносити правки в публікацію.

Правдиву інформацію про квартири і ділянках публікують ріелтори і покупці. На дом ріа в Києві відгуки покупців, що побували на об’єктах, описують віддаленість від метро, ​​безпеку району і вид з вікон. Відгук на сторінці оголошення можна залишити, якщо є сумніви достовірності публікації Портал захищає публікації від хейтерів і недобросовісних конкурентів: всі коментарі проходять модерацію.

Етап 3. Аналітика

Актуальна база даних – основа аналітичних і статистичних даних порталу. Щодня публікується графік динаміки цін по найбільших містах України. Точні дані використовують забудовники, інвестори, оцінювачі і понад 5 млн покупців.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.