Четвер, 18 Липня, 2024

Завтра можна буде доїхати з Виноградаря на Академмістечко на автобусі

12 серпня запрацював автобус номер 103. 

Автобус вирушатиме на дороги, що єднають масив Виноградарь зі станцією метро “Академмістечко”.  Голова Київської ради з питань транспорту, зв’язку та реклами Олексій Окопний, повідомив про це, пише kyiv-future.com.ua.

Заступник голови КМДА Олександр Густелєв розповів, що розвиток мережі громадського транспорту – це одне із найголовніших завдань Київської ради. До міської влади надійшов дзвінок зі столиці щодо об’єднання житлових районів Виноградаря та Академмістечка вздовж дороги. У 2020 році, з жовтня до кінця грудня між цими районами вже працював тестовий маршрут номер 102А. Менш ніж за три місяці автобус перевіз 128 000 пасажирів.  Звичайно, державна адміністрація не проігнорувала вимогу українців: повернути зручний автобусний маршрут на вулиці міста на постійній основі. 

Також Олександр наголосив, що кожні 20 хвилин на цьому маршруті працюватимуть 4 автобуси з 6 до 23 години. Голова комісії повідомила, що всі тендерні процедури були завершені, а також підписано договір. Автобус “Київпастранс” буде готовий до роботи завтра вранці.

З 12 серпня тимчасово скасували рейси міської електрички 7304, 7311/7312, 7319. Воно відбулося з технічних причин. З сьогоднішнього дня швидкісні трамваї 1 та 3 відновлять рух на станції «Старовокзальна» в Києві.

Раніше мер Києва Віталій Кличко повідомляв, що будівництво метро на Виноградар триває.  Уже проклали понад 100 метрів тунелю.  Відкрити дві нових станції планують в кінці 2021 року.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.