Субота, 13 Липня, 2024

Знесення хрущовок в Києві: куди переселять мешканців

 В Києві будуть зносити хрущовки.  Відповідно до законопроекту Мінрегіону, на місці знесених будівель будуть побудовані новобудови, пише kyiv-future.com.ua.

Законопроект запустить знесення застарілих житлових багатоповерхівок. Адже він пройшов громадські слухання. Тож  під знесення  потрапляють близько 30 тисяч хрущовок по всій країні. Не є виключенням і столиця.  До речі, за словами архітекторів, в Києві близько 1000 застарілих будівель. Також за даними фахівців, в місті близько 70%  будинків 50- х років перебувають в аварійному стані. Тож вони підтримують їх знесення, а на місці знесених будинків мають вирости новобудови. 

До речі, тепер згідно нормам закону,  для знесення будівлі, достатньо лише 75% відсотків від згоди мешканців будинку, а не 100%, як це було раніше.

Наразі планується, що мешканці застарілого житлового фонду мають одразу переселятися в нові будинки. Тільки після цього їх будинки будуть зносити.  

За даними ЗМІ, зносити будинку почнуть із  Лісового масиву. Також під знесення підпадають хрущовки в Голосіївському,  Солом’янському та  Святошинському районах.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.