Понеділок, 22 Липня, 2024

Чиста. Корисна. Джерельна. Де замовити питну воду в Києві

Усі знають про важливість вживання достатньої кількості води. Причому мова йде про якісну, чисту воду. На цьому тлі бутельована вода завжди вважалась напоєм номер один для споживачів, які піклуються про своє здоров’я. Звідси виникає логічне питання, так звідки береться бутельована вода?

Бутельована вода

Є багато видів бутельованої води, і вони зазвичай мають марку джерела води та способу її обробки. Артезіанська вода надходить із підземного шару водоносної проникної породи. Фторована вода — це вода з додаванням фтору. Мінеральна вода походить із джерела, яке містить різні мінерали, такі, як натрій, кальцій, калій і магній. Джерельна вода природним чином тече на поверхню Землі. Її набирають тільки з відповідного джерела або через свердловину, яка розрізає підземний пласт, що живить джерело. Є також очищена вода. Напій із цією позначкою обробляється за допомогою таких процесів, як дистиляція, деіонізація або зворотний осмос. Тут важливо пам’ятати, що яку б воду ви не вирішили замовити в компанії Молодо, завдяки послузі доставкаводи по Києву, ви отримаєте її у своєму офісі, чи домі.

«Карпатська джерельна»

Якщо говорити про джерельну воду, то не можна не згадати «Карпатську Джерельну» — гідрокарбонатно-кальцієву природну мінеральну столову воду. Її добувають в одному з екологічно-чистих регіонів у Карпатах. Вона має особливий, унікальний склад мінералів, а тому вживати її як питну воду кожного дня є не лише насолодою, але і приносить користь здоров’ю.

Цю воду добувають зі свердловини глибина якої сягає більш як 90 метрів, а тому «Карпатська Джерельна» вода має особливий м’який смак. Ще однією особливістю цієї свердловини є високий вміст кальцію в місцевій воді. Насичення води цим хімічним елементом відбувається завдяки тому, що вона проходить через гірські породи.

Відповідно, «Карпатська Джерельна» відрізняється кількома перевагами, найважливішою з яких є збалансованість складу та насиченість мікроелементами. До того ж завдяки сучасним технологіям обробки води, всі ці корисні елементи залишаються у воді.

Ще однією перевагою «Карпатської Джерельної» є її оптимальний рівень рН. Бувши природною негазованою «Карпатська Джерельна» відрізняється показником рН 7,3-7,7. Це означає, що цю воду добре сприймає організм, вона одразу втамує спрагу й залишає приємний м’який посмак. До того ж «Карпатська Джерельна» тримає гідробаланс шкіри в нормі, зміцнює кістки, сприяє здоровому травленню, заряджаючи енергією і чудовим настроєм.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.