Субота, 20 Квітня, 2024

Для контролю карантинних обмежень, не вистачає поліцейських в столиці

Зараз Київ перейшов вже в «жовту зону» карантинних обмежень. Тому поліція продовжує контролювати дотримання правил поводження в громадських місцях, транспорті та розважальних закладах. Перевірки проводяться, як і пересічних громадян, так і бізнесу. Керівництво поліції стверджує, що вони продовжують проводити перевірки та рейди по столиці. Це робиться для профілактики, щоб люди розуміли, загроза досі не минула і дотримуватись правил необхідно. Та в більше розраховують на свідомість суспільства, яке усвідомлює відповідальність, як за своє здоров’я, так і здоров’я інших людей. Далі на kyiv-future.com.ua.

 Коли Київ перебував у «червної зоні», було створено 30 рейдових груп, які кожного дня перевіряли різні об’єкти столиці. Навіть тоді перевірки проводились вибірково, стверджує керівництво. Адже у правоохоронців немає стільки особового складу, щоб забезпечити перевірку на кожній станції метро, не лише на вході, але й всередині, щоб спостерігати чи носять люди маски. Що стосується перевірки бізнесу та торгово-розважальних центрів, то тут також рейдові групи працювали вибірково. І тут питання не лише в недостатній кількості людей для перевірок, але й тому, що не хотіли створювати занадто багато незручностей для громадян і перешкоджати роботі бізнесу, який і так страждає від карантинних обмежень. 

Недостатня кількість людей, все-таки впливає на об’єми виконаної роботи поліцією. За останніми даними з 9151 посади, яка передбачена за штатом в поліції міста Києва, зараз заповнено лише 7563 місця. 1588 посад на даний момент залишаються вакантними і ситуація не змінюється. Столичне управління поліції недоукомплектоване на 18%. 

Головна проблема – заробітна плата і керівництво поліції саме про це відкрито розповідає. Адже зарплата – головний мотиваційний чинник на будь-якій роботі. Якщо не буде збільшення фінансового забезпечення, то і навряд чи кваліфіковані кадри потягнуться у відомство. Нещодавно призначений міністр МВС вже запропонував декілька варіантів вирішення даної проблеми. Перший з них, дозволити поліцейським у вільний від роботи час підробляти в охоронних фірмах. Він пропонує дозволити такий варіант додаткової роботи на законодавчому рівні. Звичайно, деякі правоохоронці і зараз додатково шукають роботу, але так вони зможуть офіційно працевлаштуватись і не боятись, що керівництво дізнається про їх підробіток. Другий варіант, частину грошей зі штрафів розподіляти на МВС саме для підвищення зарплат поліцейським.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.