Субота, 18 Травня, 2024

Особливості вибору вікон для скління приватних будинків і котеджів

Скління балкона або лоджії забезпечує можливість розширення корисної площі в приміщенні при порівняно невеликих фінансових інвестиціях. Установка нових вікон – обов’язковий крок при виконанні капітального ремонту в квартирі, заміському будинку або котеджі. ПВХ-конструкції забезпечують візуальну естетичність і роблять перебування на балконі більш комфортним.

Які вимоги пред’являються до вікон

Вибір конструкції вікон залежить від конфігурації будівлі. Скління котеджів відрізняється від скління міських квартир. Оскільки площа приватних будинків часто більше 100 «квадратів», необхідно забезпечити максимальне збереження тепла в будинку. За посиланням можна ознайомитися з цінами на послуги і замовити скління котеджів на https://windowsgroup.com.ua/uslugi/osteklenie-kotedzhej/.

Установка вікон на відкритих балконах потрібна в двох випадках:

  1. При необхідності отримання додаткового приміщення. Маленьку кімнату можна використовувати в якості зони відпочинку, ранкової зарядки, місця для медитації та інших цілей.
  2. Якщо потрібно знизити втрати тепла в житловій кімнаті. В даному випадку створюється так звана буферна зона, завдяки якій знижується ймовірність перегріву кімнати влітку. Скління балкона захищає котедж або квартиру від шуму з вулиці.

При покупці металопластикових конструкцій потрібно враховувати стан несучих стін. Цей момент особливо важливий для балконів, які виступають за межі будинку. У старих будинках міцність підстави може бути низькою, в залежності від ситуації, може знадобитися її посилення.

Крім того, якщо мова йде про скління квартири, необхідно враховувати поверх, на якому вона розташована. Наприклад, для приміщень на перших поверхах важливо забезпечити надійний захист від проникнення, оскільки саме вони найбільш небезпечні для злому. Антивандальна фурнітура, зрозуміло, частково вирішить проблему, але також є сенс задуматися над встановленням решіток або ролетів. Вікна квартир, розташованих на верхніх поверхах, на практиці часто відчувають високий тиск вітру. Відповідно, необхідно вибирати ПВХ-конфігурації з більш міцним і жорстким профілем.

Особливості вибору вікон відповідно до теплоізоляції

При відсутності необхідності утеплення приміщення основна функція будь-якого вікна полягає в захисті квартири від вітрів і опадів. У таких випадках можна використовувати віконні блоки, виконані з більш легких профілів. Якщо вікно кімнати виходить на південну сторону, бажано відразу встановити тоноване або сонцезахисне скло. Для забезпечення максимальної теплоізоляції використовуйте енергозберігаючі склопакети.

Якщо проводиться установка вікон на лоджію з винесеною батареєю, необхідно дещо змінити підхід до скління. Підбираючи профілі, рекомендуємо віддати перевагу більш легким, але енергоефективним конструкціям. Бажано використовувати склопакети з низькоемісійного скла з заповненими аргоном камерами. Такі конструкції гарантують необхідний рівень комфорту і дозволять виключити теплові втрати.

Особливості відкритих балконів

Для скління відкритих балконів рекомендується використовувати профілі товщиною не менше 70 мм. В даному випадку склопакет повинен бути не менше двокамерного, а скло – енергозберігаючим. Для забезпечення максимальної жорсткості дверей вибирайте конструкції, розділені імпостом по горизонталі. У нижній частині можливо як скління, так і сендвіч-панель.

Механізм блокування помилкового відкриття – корисне доповнення для металопластикової двері. За допомогою цього пристрою можна виключити проблеми, пов’язані з провисанням двері на петлі при відкритті з відкидного положення. На фурнітурі краще не економити, оскільки від її якості залежить довговічність конструкції в цілому. Двосторонні ручки з клямками – відмінний варіант для курців, що дозволяє закрити двері зовні, щоб виключити втрати тепла.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.