Четвер, 26 Травня, 2022

Як безпечно і швидко поміняти валюту через криптообмінник в Києві

У міру того як вартість Біткоїна, Ефіріума та інших топових криптовалют на біржах б’є нові рекорди, тема купівлі-продажу цифрових грошей стає все більш актуальною. Громадяни активно шукають обмінники валют в інтернеті, проте часто їх чекає розчарування.

Сайти, що обіцяють швидкість та якість, у результаті не виконують і половини зобов’язань, операції з обміну влітають клієнтам в копієчку через приховані комісії, а іноді попадаються й відверті шахраї,що  банально крадуть гроші. Поговоримо про те, як відбувається обмін криптовалюти, а також дамо покрокову інструкцію для початківців, які планують працювати з віртуальними фінансами.

Що таке криптообмінник?’

Що вдає із себе сучасний пункт обміну криптовалюти, який працює в онлайн-режимі? Це сайт з вузькою спеціалізацією, завдання якого — переклад фіатних (незабезпечених золотом) грошей в цифрові, обмін криптовалюти на національну валюту або іншу крипту. Перші онлайн-обмінники такого типу з’явилися у 2014 р., коли криптовалютний ринок вперше показав істотне, стабільне зростання. Працюють такі обмінники за принципом звичайної валютної каси і якщо вам пощастило з ресурсом, то все пройде швидко та без зайвої тяганини.

Важливо! Пам’ятайте, що під обмінники криптовалюти часто маскуються шахраї, які отримують за допомогою “хитрих” програм доступ до грошей клієнтів, а потім безслідно пропадають з ними.

При цьому зауважимо, що ніякі проблем вам не загрожують при купівлі/продажу криптовалюти на одному з кращих онлайн обмінників в Україні — ChangeIT. Тут все прозоро, доступно та швидко. Будь-яка операція займає від сили 5 хвилин, а всі ваші дані та транзакції надійно захищені.

Як бізнесменам купувати криптовалюта в обмінниках?

Ця інформація зацікавить в першу чергу інвесторів-початківців, що бажають знати, як купити криптовалюту в Україні. Слідуючи цій інструкції, ви без проблем придбаєте біткоїни або інші цифрові гроші через онлайн-сервіс для обміну валют.

Для початку визначтесь з обмінником, із найбільш вигідним курсом. Це можна зробити через сайти, що моніторять криптообмінники.

Далі,

  • зайдіть на сайт-обмінник;
  • виберіть потрібний вам вид валюти;
  • вкажіть спосіб оплати;
  • вкажіть криптовалюту, яку збираєтесь купити;
  • введіть номер карти;
  • введіть номер криптовалютного гаманця;
  • вкажіть дані власника карти;
  • підтвердьте згоду з Угодою;
  • підтвердьте оплату;
  • перевірте факт надходження криптовалюти на рахунок.

  Врахуйте, що сайти-обмінники не працюють за спасибі та беруть за свої послуги комісію. В обмінниках, що добре працюють вся операція займає не більше 5-7 хв.

Де ще можна купити або продати криптовалюту?

Ще одне місце, де можна-купити продати віртуальні гроші — це криптовалютні біржі, яких на сьогодні в інтернеті сотні. На відміну від обмінників, біржі дозволяють учасникам торгів заробляти на різниці курсів валют. При цьому ми не радимо новачкам відразу “кидатися в бій”, такий спосіб заробітку більше підходить досвідченим трейдерам. Крім того, на біржах складна системи реєстрації та верифікації, що займає багато часу, тому для разових акцій краще користуватися звичайними криптообмінниками.

Latest Posts