Субота, 25 Травня, 2024

Покупка комерційної нерухомості: Як вибрати найкращий варіант?

Вибір комерційної нерухомості – процес, до якого необхідно підходити з максимальною серйозністю, вивчивши всі нюанси та прорахувавши всі ризики. Ці приміщення підходять не тільки для розміщення офісів. Вони також використовуються для розміщення магазинів, аптек, салонів краси та навіть складських приміщень. Подібна нерухомість використовується виключно для роботи. Розглядаючи дані варіанти на DOM.RIA, варто звернути увагу на кілька важливих нюансів.

Локація

Перед покупкою комерційної нерухомості варто добре проаналізувати своїх конкурентів і подумати, яке місце стане найбільш вигідним для вашого бізнесу. Для кафе краще шукати місце з великим потоком людей, те саме стосується магазинів. Ваш заклад повинен помітити якнайбільшу кількість людей. Готелі часто розміщують у центрі міста, а також з великими транспортними вузлами. Офіси також краще розміщувати у місцях, в які можна без проблем доїхати з будь-якої точки міста, оскільки там працюватиме велика кількість різних людей.

Комунікації

На даний момент практично будь-який бізнес потребує потужної енергомережі. Це стосується як магазинів, так і ресторанів. Офісні приміщення також повинні справно працювати з великою кількістю комп’ютерів, усіма необхідними електричними приладами та побутовою технікою.

Не забувайте дізнатися про водопостачання, каналізації, наявність інтернету та опалення. Також може знадобитися паркінг або конкретна кількість місць для паркування.

Сусідські приміщення

Не варто забувати також і про сусідів, оскільки вони можуть стати як помічниками, так і принести багато проблем. Якщо поруч знаходиться великий магазин, їх клієнти можуть стати вашими клієнтами. З іншого боку завжди є ризик, що сусіди зверху можуть затопити ваше приміщення. Те ж саме може статися у комерційних приміщеннях, що розташовуються на перших поверхах житлових будинків. Зі своїми сусідами краще заздалегідь познайомитися, щоб уникнути можливих проблем.

Документація

Найкраще звернутися до професійного юриста, який допоможе перевірити всі документи, уточнити всі юридичні нюанси та дасть вам оцінку. У такому разі ризики будуть мінімальними, і ви зможете придбати для себе найкращий варіант. Якщо ж такої можливості немає, постарайтеся уважно вивчити всі пункти договорів та характеристики приміщення.

Інвестору

Якщо ви купуєте нерухомість, щоб надалі здавати його орендарям, варто подумати, хто може стати вашим клієнтом. Наприклад, великі приміщення можуть орендувати великі мережі магазинів або ресторани, а ось меншу площу частіше вибиратимуть власники малого та середнього бізнесу, яких складно назвати постійними. Потрібно розуміти, що з постійними орендарями працювати набагато простіше.

Враховуючи ці невеликі, але важливі поради, можна вибрати найоптимальніший варіант комерційної нерухомості у Києві.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.