Вівторок, 16 Липня, 2024

Як вибрати б/в айфон і де його купити в Києві?

Яким би надійним і просунутим не був ваш айфон, рано чи пізно його доведеться змінювати через невідповідність девайсу новим програмним та технічним вимогам. При цьому купівля нового айфона справа витратна, вартість у новинок Apple, навіть для людей не бідних, пристойна.

У цій статті ми розповімо, як і де купити дешевий і якісний айфон 13 бв у Києві.

Яким має бути онлайн-магазин айфонів?

Купуючи речі, що були у вжитку, (у тому числі й айфони) рекомендується дотримуватися кількох базових правил, які гарантують, що вас не обдурять і не підсунуть бракований товар. Отже, яким має бути онлайн-сервіс, що торгує б/в айфонами?

Перше, на що потрібно звернути увагу, чи дає магазин безплатну гарантію на запропоновану продукцію.  Якщо так, значить продавець упевнений у товарі, й з ним можна мати справу.

Другий важливий момент, відсутність усіляких передоплат з однієї простої причини — ви не зобов’язані платити за річ, яку навіть не тримали в руках. Хороший інтернет-магазин швидше запропонує продукцію на виплат, з оплатою частинами, і не вимагатиме грошей навіть за доставлення.

Ще одна відмінність солідного продавця від магазину-одноденки — наявність власного сервісного центру, куди можна звернутися у разі поломки виробу.

Як правильно вибрати б/в айфон ?

Основні аспекти, на які рекомендується звертати увагу при виборі айфона:

  • зношеність акумулятора має становити максимум 13-15%;
  • наявність Neverlock, що означає, що телефон ніколи не блокувався та може працювати з будь-яким оператором;
  • чистий ICloud, оскільки прибрати чужий пароль в айфоні буде практично неможливо;
  • нормальна комплектація (гарантійний талон, зарядний пристрій та інше).

Крім того, не зайвим буде переконатися у справності екрана, динаміка, камери.

Чому б/в айфон кращий за новий?

Відмінна риса продукції Apple – високі експлуатаційні якості девайсів, тому навіть п’ятирічний айфон, за відповідної ціни — це пристойне придбання.

До речі, в онлайн-магазинах також часто продають знижені в ціні “яблучні” айфони, зняті з виробництва, що набагато краще, ніж купувати “відновлені”, нехай навіть і на “рідному” заводі, апарати.

Де купити б/в iPhone 13 у Києві?

Інтернет-магазин “Техно-їжак” — ресурс, який спеціалізується на продажу цифрового та аналогового обладнання — якісних, функціональних та зручних пристроїв для відпочинку, роботи, занять спортом.

Чому б/в айфони найкраще купувати в Техно-їжаку?

Головна перевага, купуючи техніку в нашому магазині, ви заощаджуєте до 40% вартості відносно нових аналогів.

Усі вироби в магазині “Техно-їжак”, незалежно від способу доставлення товару в Україну, проходять багаторівневу перевірку на наявність видимих пошкоджень, а також технічних та програмних невідповідностей.

Відповідно, магазин продає продукцію виключно в ідеальному чи відмінному стані, тобто все, що допускаються — це лише невеликі потертості та мікроподряпини.

Онлайн-магазин “Техно-їжак” дає гарантію на свою продукцію. Базову на 1 місяць, а також на рік або на два, для тих, хто бажає її продовжити.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.