Неділя, 14 Квітня, 2024

Як вибрати бандаж для спини? Види та критерії вибору

Завдяки цій пов’язці вдається підтримувати тіло у певному положенні. Варто додати, що бандаж для спини надійно фіксує хребет та мінімізує його деформацію. Жителям Києва буде цікаво дізнатися більше про те, як визначитись.

Особливості та види бандажів

М’які пов’язки для фіксації та розвантаження, профілактики чи лікування бувають різних видів. Бандажі відрізняються присутністю м’якої тканинної частини та ребра жорсткості. Додатково вироби можуть мати ремені фіксації.

Це широкий пояс, виконаний з еластичної тканини, а також вшиті ребра жорсткості, які розташовані строго паралельно до хребта.

Вирізняють такі бандажі по зоні хребта: поперекові, грудні, грудопоперекові, шийні. Якщо розглядати бандажі за класом жорсткості та фіксації, то вони бувають:

  • м’які. Такі вироби можна носити тривалий час для профілактики;
  • напівжорсткі. Їх використовують для зняття напруги з м’язів. Бандажі такого типу носять обмежений термін;
  • жорсткі бандажі називають ще й лікувальними. Їх призначає лікар.

Вибір ортопедичних устілок

Крім бандажів, варто звернути увагу також на підтримку та покращення функції стоп. Наприклад, достатньо купити ортопедичні устілки, щоб отримати тренувальний, профілактичний чи навіть лікувальний ефект.

Ортопедичні устілки бувають таких типів: дитячі, спортивні, повсякденні, модельні та інші. Насправді виробники пропонують багато варіантів, найпопулярнішими вважаються профілактичні чи анатомічні устілки. Такі вироби показані всім, адже захищають від перевантажень та хвороб стоп.

Щоб визначитись, киянам потрібно враховувати такі важливі критерії:

  • тип виробу (для профілактики або з лікувальним ефектом);
  • розмір та матеріал виготовлення: натуральний або полімерний;
  • каркасна чи м’яка конструкція;
  • для якого взуття вам потрібні ортопедичні устілки;
  • зносостійкість.

Де замовити якісний бандаж?

В інтернет-магазині ORTO SMART кияни зможуть підібрати понад 20 моделей бандажів. В асортименті можна побачити також коректори, широкий вибір ортопедичних устілок.

ORTO SMART – це офіційний дистриб’ютор відомих, перевірених українських та європейських виробників. На порталі постійно відбуваються акції та розпродажі, а представлені позиції відрізняються вигідними цінами.

Перед замовленням того чи іншого виробу важливо враховувати його характеристики. Якщо важко визначитися, тоді до послуг клієнтів доступна допомога кваліфікованих операторів.

Latest Posts

.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.