Як захистити особисті дані в мережі Інтернет?

В еру Інтернету наша особиста конфіденційність загублена остаточно і безповоротно. Незалежно від того, скільки часу ви проводите в Інтернеті, має сенс бути обізнаним щодо того, як і що робити, а від чого, мабуть, варто утриматися, щоб не наражатися на небезпеку бути атакованими інформаційними хакерами. kyiv-future пропонує 5 простих способів захистити вашу особисту інформацію у всесвітній павутині.
1. Використовуйте коди доступу для своїх пристроїв
Що так станеться, що ви залишили свій смартфон в кафе або таксі, чи зможе людина, яка його знайшла, отримати до нього доступ? Втрата смартфона - це одне, проте надання тому, хто знайшов (або вкрав!) гаджет доступу до всього, від вашої електронної пошти та облікових записів в соціальних мережах і особистої інформації, яку ви, можливо, зберегли на пристрої - це вже інше питання.
2. Створіть надійні і унікальні паролі для своїх онлайн-акаунтів.
Якщо ви використовуєте один і той же пароль для входу в різні облікові записи, то інцидент з одним зломом може тягнути за собою доступ до всього іншого. Ось чому має сенс використовувати унікальний пароль для кожного з ваших облікових записів в Інтернеті.
3. Обмежте особисту інформацію в соціальних мережах.
Публікація занадто великої кількості особистої інформації в соціальних мережах навряд чи є хорошою ідеєю. Звертайте увагу не тільки на фотографії і публікації, якими ви ділитеся, але також і на налаштування конфіденційності, щоб обмежити кількість людей, які можуть бачити ваш аккаунт.
4. Остерігайтеся безкоштовного Wi-Fi
Звичайно, це зручно, але з точки зору безпеки більшість безкоштовних громадських мереж Wi-Fi є сумнівними. Це означає, що при наявності відповідних інструментів будь-який інший користувач в тій же мережі Wi-Fi може «підслуховувати» вашу активність в Інтернеті.
5. Закрийте зайві аккаунти
Подумайте про всі онлайн-рахунках, які у вас відкриті. Наприклад, старий обліковий запис електронної пошти може містити банківські виписки. Знайдіть час на виявлення невикористовуваних онлайн-акаунтів і на їх закриття. Чим менше особистої інформації ви зберігаєте в Інтернеті, тим краще.

Цікава публікація?

Поділіться нею в соцмережах

 
The website encountered an unexpected error. Please try again later.