Субота, 18 Травня, 2024

Ціна ріпла в травні 2021: що прогнозують експерти

Середина і кінець квітня ознаменувалися незначною корекцією по більшості криптовалюта, і ріпл не став винятком. Але вже на початку травня курс монети почав впевнено рости і станом на 03.05.2021 досяг позначки $ 1,61 за 1 XRP. Розберемося в можливі сценарії подальшого зміни котирувань.

Бичачий тренд: за і проти

Ripple – криптовалюта, яка досить сильно корелює з біткоіни: це можна помітити, якщо порівняти графіки котирувань монет. Таким чином, аналіз зміни вартості активу прив’язаний до коливань цін на цифрове золото.

З огляду на, що біткоіни зараз активно купується трейдерами і кріптоінвесторамі, можна спрогнозувати, що ціна валюти в найближчі два тижні продовжить рости, відповідно, XRP також додасть кілька пунктів.

Також слід враховувати факт, що монета ще не досягла того рівня котирувань, що спостерігалося в середині квітня. А це, в свою чергу, вказує на наявність вільного торгового коридору. У такій ситуації початок і середина травня – дуже вдалий час, щоб купити ріпл.

Що стосується процентного співвідношення, експерти прогнозують зростання монети на 10-15% з високою ймовірністю подальшого висхідного тренда. Ажіотаж навколо основних криптовалюта не вщухає, тому більшість фахівців впевнені в подальшому бичачому тренді, який триватиме протягом 2-3 місяців. У короткостроковій перспективі зростання котирувань практично неминучий, оскільки в двадцятих числах квітня відбулася корекція ринку, і зараз починається новий висхідний тренд.

Ведмежий сценарій

Ціна ripple в 2021 демонструє непогане зростання, що пов’язано із загальним підйомом на кріптовалютном ринку. Якщо дивитися на ситуацію об’єктивно, на те є кілька причин:

  • халвінг біткоіни;
  • зміна розподілу комісій в мережі Ethereum;
  • великі капіталовкладення в Майнінг.

З іншого боку, не слід забувати, що на ринку гроші заробляються на коливанні цін. Дрібні інвестори можуть розраховувати на 15-20% прибутку, але великі учасники заробляють 50-60% з однієї угоди. Для таких прибутків необхідні різкі коливання котирувань і затяжні піку.

З цієї причини аналітики прогнозують, що вже до середини травня курс ріпла може суттєво просісти, і така ситуація триватиме кілька тижнів.

Висновки

Хоча прогнози фахівців різняться, представники обох таборів сходяться в тому, що в середині травня курс ріпла продовжить рости. А це означає, що зараз відповідний час, щоб купити криптовалюта.

Вигідно придбати або продати ripple і інші цифрові монети в Україні пропонує обмінник BUYBank. За допомогою цього сервісу ви можете купити цифрові гроші за готівку в офіційному відділенні або в режимі онлайн. Компанія пропонує вигідний курс і особливі умови співпраці для постійних клієнтів.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.