Вівторок, 16 Липня, 2024

Пішохідний міст та Арку дружби народів підсвітять помаранчевим – проти гендерного насилля

25 листопада у рамках Міжнародної акції «16 днів проти гендерного насилля» підсвітять Парковий міст через Дніпро та Арку дружби народів. Більше на сайті kyiv-future.com.ua.

Про це повідомив Вечірній Київ.

Міст та арку підсвітять помаранчевим кольором з 17:00 до 22:00. Таким чином планують звернути увагу містян на проблему домашнього насилля в родині, а також надихнути тих, хто сам опинився в скрутній ситуації, не вагатись і звернутись по допомогу.

Ініціатива підсвітити міст належить Представництву ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок в Україні. Ініціативу підтримали і в КМДА. У Представництві зазначають, що помаранчевий – це колір надії і символізує вільне від насильства яскраве майбутнє. Колір обраний як символ для відповідних кампаній по всьому світу.

До речі, в різний період до кампанії долучались знакові споруди різних країн. Зокрема, помаранчевим кольором були підсвічені стіни будівлі Парламенту Нідерландів, Європейської комісії у Брюсселі та Європейського парламенту в Страсбурзі.

Україна стала співучасником акції «16 днів проти насильства» рівно 20 років тому. За рік заходи, присвячені даній темі, пройшли в 20 регіонах України та об’єднали 750 громадських організацій по всій країні. 

Фото: Wikipedia/AlexanderVovck

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.