Середа, 25 Травня, 2022

Посилення карантину: чи закриють метро у разі нового локдауну?

Незважаючи на значну кількість вакцинованих, наразі у столиці відбувається погіршення епідеміологічної ситуації та посилення карантинних обмежень. У зв’язку з цим багато людей стурбовані тим, чи працюватиме надалі метро. Про це детально розповів перший заступник голови КМДА Микола Поворозник в ефірі телеканалу «Україна 24».

За словами представника київської влади, якщо Київ перейде в червону зону, метро переведуть на спеціальний режим роботи.

«Я абсолютно переконаний, що ми не закриватимемо метрополітен, як це було в перший локдаун, ми переведемо транспорт на спеціальний режим роботи, у нас все готово», — повідомив він.

Як і в період жорсткого карантину, в метро можна буде їздити за спеціальними перепустками. Проте якщо раніше вони були паперовими, то тепер їх оформлення відбуватиметься в електронній формі.

Також Микола Поворозник нагадав про те, що у київському метрополітені посилили контроль за дотриманням правил карантину. До перевірок залучили Національну поліцію. Пасажирів без Covid-документів продовжуватимуть штрафувати. Проте діло не лише у кількості штрафів, а ще й у тому, щоб кожен громадянин подбав про своє здоров’я та не заразив оточуючих. Важливо знову не допустити стрімкого зростання захворюваності на коронавірус.

Latest Posts