Вівторок, 16 Липня, 2024

У Києві відбудеться масштабний шоурум, де представлять вітчизняні застосунки

8 вересня 2023 року у Києві відбудеться масштабна безоплатна подія “Своє.ІТ. Шоурум українського ПЗ”, де українські розробники представлять власну альтернативу російському програмному забезпеченню. Про це стало відомо з Facebook. Далі на kyiv-future.

Цей захід організовують для того, щоб популяризувати українське програмне забезпечення та підвищити рівень довіри до вітчизняних IT-рішень та назавжди відмовитися від російських програм.

На шоурум буде запрошено сто українських розробників, які створюють CRM та ERP-системи, програми для ведення бухгалтерського обліку, колтрекінгу, документообігу, POS та багато іншого. На заході фахівці представлять ряд програм, які, складуть гідну альтернативу таким російським застосункам як: “1С”, “BAS”, “Бітрікс24”, “AmoCRM”, “Парус”, “R-Keeper”, “Unisender” тощо. Ця ініціатива буде цікавою та корисною для таких сфер як: медицина, банківська справа, логістика, агробізнес, сфери фінансів, освіти, ІТ тощо.

Варто зазначити, що у 2023 році близько 90% українських компаній досі використовують російське ПЗ. Зі свого боку, варто розуміти, що використання російського програмного забезпечення – це досить небезпечно, адже встановлення таких застосунків на ПК фактично надає доступ російським компаніям до вашої інформації.

Відвідати такий захід можна 8 вересня, за вул. Паркова дорога, 16А. Подія триватиме з 11:00 до 21:00 години. Під час перерви буде можливість перекусити на фуд-зоні. Для участі потрібно зареєструватися на сайті “svoe.it” у розділі “Компанії-учасники”.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.