Понеділок, 15 Липня, 2024

У Києві впровадили радикальні методи боротьби з нелегальним паркуванням біля Бессарабки

За останні кілька місяців на перехресті Бессарабки комунальники постійно фіксували випадки нелегального паркування. Нещодавно у КМДА ухвалили рішення щодо того, як це в подальшому не допустити. Далі на kyiv-future.

Для того щоб усунути проблему нелегального паркування на Бессарабській площі, спочатку там встановили антипаркувальні стовпчики, але, як виявилося, марно. Люди все одно залишали свої авто на придорожній зоні без сплати за паркування. Тому поряд зі стовпчиками комунальники встановили бетонні блоки. Також зараз на вулиці Басейній від вул. Павла Скоропадського до Бессарабської площі створюється додаткова зона паркування.

Окрім цього, екс-заступник голови Київської міської державної адміністрації Олександра Густелєва повідомив, що рух транспорту від бул. Тараса Шевченка до вул. Басейної дозволено лише через вул. Велику Васильківську та вул. Павла Скоропадського. А еще в рамках реалізації плану організації дорожнього руху на Бессарабській площі, на вул. Басейній та Крутому узвозі було створено велосипедну інфраструктуру.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.