Четвер, 26 Травня, 2022

В дорозі лише 4 години: з Києва до Варшави запустять швидкісний поїзд

Між столицями Київ та Варшава запустять швидкісний потяг. У Мінінфраструктурі повідомили, що скоро для цього побудують євроколію. Далі на kyiv-future.

Одним із нових планів на 2022 рік керівництва Мінінфраструктури та Укрзалізниці стало забезпечити можливість громадянам України та Польщі за мінімальний час доїхати до столиці. У зв’язку з цим у Києві вже розпочали будівництво євроколії для швидкісного поїзда, який будет їхати новим маршрутом. По ньому вдасться дістатися з точки «А» до точки «Б» лише за 4 години.

Вперше про таку ідею в Мінінфраструктурі заговорили у листопаді. Тоді депутат Олексій Кубрак заявив про плани почати будувати євроколію з січня 2022 року. Наразі відбувається активна реалізація нового проекту між Україною та Польщею.

Планується, що вже у другій половині року можна буде доїхати до Варшави з Києва і назад не більш ніж за 4 години. Але поки що цю відстань можна подолати лише за 15 годин. Вартість квитка складає близько 1300 грн.

Також цього року згідно з програмою «Велике будівництво» на територіях, що з’єднують Київ та Польщу, проводитимуться такі роботи:

  1. Збудують нову дорогу Краковець-Львів-Броди-Рівне
  2. Проведуть реконструкцію 2 старих доріг – Київ-Ковель-Ягодин та ділянку дороги Мальховіце-Ніжанковичі.

Також зазначимо, що 10 лютого Укрзалізниця дозволить транспортування транзитних вантажів через Україну до Польщі. Крім цього, Польща вперше за багато років зніме обмеження для автоперевізників із України.

Latest Posts