Четвер, 26 Травня, 2022

У київському метро курсує поїзд, який «навчає» профілактиці діабету

У метро столиці з’явився незвичайний поїзд, який пропагує дотримання правил профілактики діабету. Таким чином громадян закликають вести правильний спосіб життя та піклуватися про своє здоров’я. Як повідомили у КМДА, потяг цілий місяць курсуватиме червоною лінією, пише kyiv-future.com.ua.

Зовні поїзд має яскравий дизайн, який нагадує сучасний мегаполіс. Після входу у вагон він дивує безліччю рекламних постерів з інформацією про те, як запобігти розвитку діабету. Всі вагони поділені на 2 типи: одні інформують про правильні звички, необхідні для покращення стану свого здоров’я і профілактики діабету, а інші, навпаки, дають інформацію про те, яких звичок краще позбутися.

Кожен пасажир такого поїзда зможе не тільки дізнатися для себе багато корисної інформації, але ще й зміцнити своє здоров’я.

За словами заступниці голови КМДА Анни Старостенко, у київському метрополітені щодня їздять тисячі людей. Завдяки такій рекламі у вагонах, вони зможуть проаналізувати свої звички та при необхідності їх змінити, а також розпочати лікування діабету на ранніх стадіях і в результаті продовжити своє життя.

Latest Posts