Четвер, 26 Травня, 2022

Вулицю Набережно-Рибальську перекриють на кілька місяців

Протягом наступних 3 місяців у Києві частково перекриють рух на вулиці Набережно-Рибальській. Тут почалося будівництво тунелю, який буде з’єднувати річку Дніпро з водним каналом РК «Rybalsky», пише kyiv-future.com.ua.

Будівництво нового тунелю розпочалося 14 лютого. Це останній етап створення системи проточних каналів біля нового житлового комплексу. Він закінчиться до кінця травня. У зв’язку з цим на цій території встановили огорожі, які перекриватимуть рух автомобілів та перехожих.

Зокрема, до 31 березня залишаться перекриті дороги на Контрактовій площі, а також траса вздовж Північного мосту.

Для проведення робіт щодо зведення тунелю забудовник підтвердив наявність необхідних документів для будівництва, після чого у КМДА було видано дозвіл на перекриття руху на Набережно-Рибальській вулиці.

Згідно з проектною документацією, систему проточних каналів розмістять вздовж нових багатоповерхівок та Дніпра у напрямку Рибальської гавані. Наразі вдалося побудувати 330 м каналу біля річки. Поруч планується розмістити алеї та пішохідні зони, а також створити ландшафт. Таке рішення дозволить гармонійно поєднати інфраструктуру з природою для забезпечення комфортних умов життя у місті.

Latest Posts