Яких тільки музеїв немає на цьому білому світі! Тільки в Києві є «Музей води», «Музей каналізації», «Музей дітей, в’язнів фашистських концентраційних таборів» і ще багато звичайних і дуже оригінальних музеїв. Kyiv-future.com.ua дізнався про один такий дуже незвичайному музеї.
У столиці існує «Музей вторинної сировини». Його ще називають «Музей непотрібних речей». Він настільки оригінальний, що його право назвати мрією історика, колекціонера, реквізитора. Чому? Тому що серед експонатів цього музею знайде артефакти, що відсилають нас в старовину глибоку. Обов’язково побачить предмети, якими можна поповнити свої збори марок або порцелянових фігурок колекціонер. Чи знайде все, чим можна оснастити сцену будь-якого театру, реквізитор.
І знайти цей унікальний музей зовсім просто: він знаходиться на території заводу «Київвтрорресурс». Експонатів тут так багато і вони так різняться за габаритами, частина з них знаходиться під дахом, а частина – під відкритим небом. Чого тут тільки не зустрінеш?
Патефон з датою народження 1856 року, статуетка, яку виготовили в 1905 році, належить найсильнішій людині в світі Івану Піддубному, самовар з обов’язковим атрибутом чоботом, ядра і снаряди часів Першої світової війни, тортур інструменти імператорської жандармерії, якими в подальшому не гидують користуватися чекісти, сани, звані до революції 1918 «гринджоли», лялька і бігунки з лози і дерева, пристосування, за допомогою якого діти вчилися ходити.
Цілий стенд присвячений радянській тематиці. Як же без нього? Тут зустрінеш і перший номер ленінської «Іскри» 1900-го року, і справжній раритет – атлас Куби. Приводить у захват старовинні знаряддя перукаря: залізні бігуді-ножиці, верстат для гоління, перший металевий фен виробництва Німеччини, про призначення деяких сьогодні смішних предметів можна тільки здогадуватися.
Режим роботи: понеділок -п’ятниця: 08: 00-17: 00,
Вихідний: субота, неділя.
Вхід вільний
Адреса: вул. Степана Сагайдака, 112