Вівторок, 16 Липня, 2024

В Києві землю відвоювали в забудовника та почали будувати парк

На березі Дніпра є прекрасна територія – затока Берковщина. Природа там прекрасна та чарівна. І давно цю територію хотіли присвоїти в свої володіння та побудувати там елітний клуб. Винуватцями ж були Як Табачник та колишня персона нон-грата в Україні, а нині покійний Йосип Кобзон, пише “kyiv-future.com.ua“.

І ось нарешті, кияни дочекались прекрасної новини. На цій території буде побудовано прекрасний парк. Його площа буде сягати 8 га. 

Зі слів депутата Київської ради Володимира Гончарова, на цю новини громадяни чекала 3 роки. Адже, за відповідне рішення столичні депутати проголосували ще у 2017 році.

Замовником будівництва виступає “Київзеленбуд”.

Будівництво такого масштабного парку розтягнеться на декілька років. На сьогодні вже виконується будівництво першої черги парку. На роботи потрібно 70 мільйонів гривень. Поки на цей рік передбачено перших сім мільйонів. 

До закінчення 2020 року підрядник повинен виконати наступні роботи: провести планування території, побудувати автостоянку із зручним заїздом зі сторони Дніпровської набережної, побудувати вбиральню для всіх  та звести будинок садівника. 

Підрядник же зобовязався максимально зберегти та обережно виконувати всі роботи на території, щоб не зашкодити зеленим насадженням.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.