Вівторок, 16 Липня, 2024

Не минуло й 60-ти років: на Нивках оновлюють спортивну школу

Вперше за шістдесят років існування дитячої юнацько-спортивної школи №24 у Шевченківському районі почали ремонтувати. Про деталі ремонту та як просувається робота пише kyiv-future.com.ua.

Як повідомляє голова Шевченківської районної державної адміністрації у місті Києві школа була у дуже занедбаному аварійному стані. Вона побудована у 1964 році і лише зараз дійшли руки місцевої влади до реконструкції. Знаходиться вона по вулиці Щербаківського, 61-г на території школи №95 у Шевченківському районі. 

Початкові ремонтні роботи були розпочаті ще у 2017 році, а зараз вже, майже, на фінішній прямій. Планують все завершити до кінця року. А зараз вже відреставрували фасад, замінили вікна та покрівлю. Потім йшла робота в середині школи, реставрація приміщень. Вже відремонтували роздягальні, адміністративні кабінети, медичний та фізотерапевтичний кабінети. Зараз займаються ремонтом спортивної зали та закупкою необхідного інвентарю. 

Зазвичай щорічно спортивну школу відвідують близько 1000 дітей. Школа проводить різні спортивні заняття. Є і регбі, настільний теніс, футбол, боротьба, фехтування і навіть кікбоксинг та таеквондо.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.