Четвер, 28 Березня, 2024

КМДА просить перевести працівників на дистанційну роботу 

В Україні різко зросло число нових випадків захворювання коронавірусом. Причини цьому є відразу декілька. В зимовий період завжди збільшується кількість захворювань. Імунітет людини стає менш ефективним і це призводить до слабкості і більшої ймовірності захворіти. Додаткову небезпеку створює мутований вірус «Омікрон», від якого у людей ще не виробився імунітет. Далі на kyiv-future.com.ua.

Збільшується кількість захворювань і в столиці. Цьому також сприяють декілька факторів. Головний із них, закінчили новорічні свята і люди масово почали повертатися в Київ. Люди їздили на відпочинок чи до родичів в різні регіони України. І зрозуміло, що мало хто в такі дні дотримується карантинних обмежень. Повернувшись назад на роботу контактуючи з великою кількістю людей, вірус знову починає поширюватися і набирає нову силу. Про повний карантин розмови зараз не ведуться, але якщо кількість виявлених заражень почне збільшуватися владі міста потрібно буде приймати контрзаходи. 

КМДА вже розпочала проводити профілактичне інформування підприємців. Перш за все, первинні заходи спрямовані на те, щоб зменшити кількість контактування людей, дотримання карантинних обмежень та не допустити ситуації при якій б прийшлося вводити жорсткіші карантинні обмеження. Тому влада столиці просить підприємців контролювати виконання своїми працівниками всіх необхідних правил. В першу чергу – це носіння маски та збереження соціальної дистанції. В разі якщо працівників відчуває, хоч якісь ознаки захворювання чи симптоми, залишатися вдома і ні в якому разі не приїжджати на роботу чи контактувати з іншими людьми. 

Також КМДА звернулася до підприємців з проханням по можливості переводити своїх працівників на дистанційну роботу. Переважно – це стосується тих професій, робота яких може виконуватися в онлайн режимі. Такі заходи б допомогли зменшити кількість контактування людей не лише в офісах, але й зменшити пасажиропотік в громадському транспорті. Тепер головне завдання мерії зупини число захворювань. Тому й великі сподівання покладають на приватний сектор, який піде на зустріч владі. Переведення персоналу на дистанційну роботу – лише невелика частина працівників. Сфера послуг не може обходитись без фізичної присутності людини. В даному випадку головне дотримуватися всіх правил і норм. Адже життя у звичному режимі чи перехід на карантинні обмеження в більшій мірі залежать від самих людей.

Latest Posts

.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.