П’ятниця, 3 Травня, 2024

Найкращі бюджетні корми для котів

Зміст

  1. Чим краще годувати кота
  2. Як вибрати корм для котів
  3. Види кормів для котів
  4. Який бюджетний корм для котів краще

Чим краще годувати кота

Чим потрібно годувати котів? Це питання мучить багатьох власників тварин і щодо цього точаться серйозні суперечки. Хтось упевнений у тому, що найкращим варіантом харчування для тварин буде натуральна їжа, така сама, як їдять люди, а хтось навпаки вважає її шкідливою та купує корм для кішок. Хто ж має рацію щодо того, як годувати котів?

Насправді все відносно. Котам можна готувати окремо звичайну їжу, наприклад, м’ясо та овочі, але потрібно ретельно та уважно розраховувати співвідношення білків, жирів та вуглеводів та розмір порції. Також потрібно враховувати, які вітаміни та мінерали містяться в цій їжі та як добрати те, чого не вистачає коту. Тобто, щоб забезпечити повноцінне харчування з усіма необхідними елементами, потрібно не тільки витрачати багато часу на їжу та розрахунок складу порцій, але й мати знання у нутриціології та галузі здоров’я та потреб котів.

Це дуже складно. Але якщо купити хороший корм для котів, то ці питання вирішуються. Повнораціонний корм містить відразу все необхідне, плюс є лінійки лікувальних кормів для котів з різними захворюваннями або особливостями, які підтримують здоров’я кота, а на упаковці виробником вказані рекомендовані розміри порцій. Тобто і кіт отримує з корму всі потрібні нутрієнти, і час господаря заощаджено.

Як вибрати корм для котів

Звучить ідеально, але є одне “але”. Важливо вибрати хороший якісний корм для котів. І тоді він справді зможе дати вашому улюбленцю все необхідне для повноцінного життя. Саме за допомогою корму можна не лише забезпечити довге та щасливе життя коту, а й скоригувати проблеми зі здоров’ям та вагу, а також запобігти появі серйозних захворювань.

Що мається на увазі під поняттям “хороший корм для кішок”?

Детальніше про рейтинг кормів можна прочитати у статті https://masterzoo.ua/ru/top-kh-naykrashchikh-kormiv-dlya-kotiv-i-kishok-reyting/

Види кормів для котів

Корм для котів не просто буває сухий та вологий. Він ділиться на 4 класи. Це:

  • Економ клас. Він відрізняється найнижчою ціною, не самим якісним і безпечним складом, а також великою кількістю реклами. Широко представлений у супермаркетах та на ринках.
  • Преміум клас. Найкращий корм за доступною ціною. Купуючи корм преміум класу, слід приділити увагу його складу, оскільки можна знайти досить добрі варіанти корму. Може використовуватися як повсякденне харчування кота, але якщо потрібен лікувальний корм, або у вас маленьке кошеня, то краще пошукати у більш високих сегментах.
  • Супер преміум класу. У складі таких кормів превалюють натуральні складові та консерванти. Хороший варіант повнораціонного харчування і серед виробників цього класу корму можна вибрати і відповідний спеціалізований корм для котів з лікувальним ухилом.
  • Холістик. Особливістю даного класу корму для котів є цілком натуральний склад. Вважається, що корм можна назвати холістиком, якщо всі його інгредієнти можна використовувати для харчування людини. Так, ціна холістика вища, але й такий корм справді буде корисним для кішки.

Який бюджетний корм для котів краще

Вибираючи корм для котів потрібно орієнтуватися насамперед на самих тварин. На їхню породу, шерсть, вік, ступінь активності, особливості здоров’я та ін. Це важливо, адже, наприклад, одні породи більше схильні до захворювань нирок і їм потрібен інший склад корму з ухилом у певні мінерали. Інші активно набирають вагу і потрібно, щоби корм для котів у такому разі містив більше білка.

Але не завжди власники мають можливість купувати холістик або супер преміум клас. Але навіть із бюджетних кормів можна вибрати хороші варіанти. Тільки треба знати, на що звертати увагу.

  • Білок. Чим вище відсоток білка у кормі, тим краще. Але також важливо, щоб це був саме тваринний білок, а не рослинний, оскільки він краще засвоюється котом.
  • Склад. Корм для котів повинен мати чіткий склад із зазначенням походження інгредієнта. Наприклад, не м’ясо, а яке саме м’ясо: курка, індичка, яловичина, свіже м’ясо або борошно з дегідрованого продукту та ін.
  • Відсутність ароматизаторів та хімічних добавок.
  • Натуральні консерванти безпечні для кота. Наприклад, токоферол.
  • Джерело вуглеводів. Чим менше пшениці та кукурудзи – тим краще.

Якщо в кормі немає конкретного складу, а загальні назви “м’ясо”, “вітаміни”, “консерванти”, краще пошукати інший варіант корму для котів.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.