Неділя, 13 Жовтня, 2024

Особливості вибору електросамокату

Електросамокат – практичний та безпечний вид транспорту, їзда на якому не втомлює райдера. Прогулянка набережною Дніпра або подолання дороги на роботу стануть приємнішими, адже не доведеться докладати багато зусиль, можна легко об’їжджати пробки. Перед покупкою самокату слід врахувати кілька критеріїв, щоб вибір виявився вдалим. Ділимося з дніпрянами деякими порадами.

Потужність – важлива вимога для комфортної прогулянки

Максимальна швидкість залежить від можливостей мотора. Умовно пристрої поділяють на дві категорії:

  1. До 30 км/год. Підійде для поїздок тротуарами та пішохідними зонами. Безпечний для пішоходів та маневрен.
  2. До 60 км/год. Такий самокат – повноцінний учасник дорожнього руху. На ньому можна впевнено триматись у потоці машин.

Якщо вам потрібний транспортний засіб для неспішних прогулянок, вибирайте варіант із першої групи. Швидкісні електросамокати вимагають гарного знання правил дорожнього руху. Лавірувати між машинами на них не можна. Необхідно зайняти своє місце у потоці, що зводить до мінімуму можливості моделі.

Від потужності двигуна залежить і впевнене подолання підйомів. Враховуючи горбистий рельєф Дніпра, мотор на 350-500 Вт – чудове рішення для користувача вагою до 100 кг.

Діаметр коліс

Від цього параметра залежать вага самокату та прохідність. Для рівної поверхні більшості вулиць міста досить моделі з невеликими колесами. Якщо доведеться їздити бруківкою або старим асфальтом, зверніть увагу на колеса більшого діаметру. Посадка у конструкцій такого типу вища, тому ви не зачепите днищем бордюр.

Купуючи електричні самокати у Дніпрі, вибирайте колеса діаметром 8 дюймів. Це оптимальний варіант для прогулянок містом. Для бездоріжжя підійдуть колеса розміром 9-10 дюймів. Вони масивні, але добре справляються з вибоїнами на дорогах і трясінням на нерівній поверхні.

Від ширини колеса залежить стійкість під час руху. Широкі покришки краще пристосовані до пухкої землі, піску та гравію. При поганому зчепленні вибирайте рельєфний протектор.

Тип коліс

Розрізняють два види:

  1. Поліуретанові. Довговічні та надійні. Вільно переносять різкі перепади температури. Чи не проколюються.
  2. Пневматичні. Мають гарну амортизацію, тому підходять для пересування по нерівностях. Вони мають гарне зчеплення з дорожнім полотном. Відрізняються безшумністю.

Якщо плануєте пересуватися виключно міськими вулицями, вибирайте самокат з пневматичними колесами. Врахуйте, що в спеку тиск усередині камери зростає, а в холодну – падає. У дощ поліуретанові колеса – не найкращий вибір через слабке зчеплення з мокрою поверхнею. В умовах бездоріжжя наявність амортизаторів є обов’язковою. Інакше відчуватимуться кожна вибоїна та купина.

Вага – важливий критерій. Чим легша конструкція, тим простіше його транспортувати. Враховуючи ці поради, ви підберете електросамокат, прогулянки на якому принесуть задоволення.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.