Понеділок, 15 Липня, 2024

 Як киянам зарядити телефон, якщо немає світла? 

Війна в Україні продовжує погіршувати звичні умови життя через постійні руйнування об’єктів енергетичної інфраструктури. Київ потрапив до списку міст, де найчастіше відключають електроенергію. Оскільки крім планових відключень є ще й аварійні, у людей швидко розряджаються телефони. Незважаючи на тимчасову відсутність електрики, існує кілька ефективних способів, як їх можна зарядити в будь-який час. Докладніше про це на kyiv-future.

Павербанк — надійний помічник у разі відсутності світла

Павербанк є недорогим та зручним пристроєм, який можна завжди носити з собою, щоб за необхідності зарядити телефон. Його можна покласти в сумку, в автомобіль або на робочий стол. Він знадобиться у будь-який момент. 

Через часті відключення електрики кияни беруть його з собою на роботу та навчання. Павербанк може зарядити телефон на добу або більше 10 годин, тому на сьогодні він незамінний для повсякденного життя.

У київському метро є мережа точок для підзарядки мобільних телефонів

Метрополітеном щодня користується близько 800 тисяч киян. Багатьом із них необхідно зарядити телефон, тому за рішенням міської влади на станціях були встановлені точки з USB-зарядками. Ними може скористатися кожен абсолютно безкоштовно. На даний момент вони знаходяться лише на деяких станціях. Докладніше про те, на яких саме можна зарядити власний гаджет, можна дізнатися тут

За словами мера Києва, надалі мережа точок для зарядки розширюватиметься, щоб кожен пасажир за максимально короткий час зміг швидко зарядити свій телефон:

«Мережа точок для підзарядки телефонів на станціях метро розширюватиметься. Інформацію про нові локації оперативно оприлюднюватиме метрополітен», — повідомив міський голова Києва Віталій Кличко.

Зарядити свій телефон або павербанк можна у таких точках за допомогою USB-кабелю. Він підходить до будь-якого типу пристрою та забезпечує його швидку та ефективну зарядку.

У Києві відкриті пункти для заряджання телефонів

Незважаючи на часті відключення електроенергії, у місті продовжують працювати багато локацій, де можна зарядити телефон в будь-який момент. Серед них — торгові центри (Dream, Gulliver, River Mall, Retroville), пункти незламності, кафе, коворкінги та магазини, наприклад, Rozetka.

Майже в кожному є місця для безкоштовної зарядки гаджетів. Усі вони працюють завдяки генераторам. Якщо ви залишилися вдома без світла, можна скористатися онлайн-картою для пошуку найближчої локації, щоб зарядити телефон. Тут є адреси пунктів для заряджання гаджетів по всьому Києву.

Індивідуальні пристрої також можуть зарядити телефон

У зв’язку з постійним відключенням світла кияни знаходять різні альтернативні способи заряджання мобільного, навіть не виходячи з дому. Наприклад, цей гаджет можна зарядити за допомогою бездротової колонки чи генератора або ноутбука через кабель USB. Найкращим вибором у цьому випадку є генератор. По-перше, до нього можна одночасно підключити кілька пристроїв. По-друге, він може в будь-який момент зарядити телефон.

Також є ще один непоганий варіант, як зарядити телефон, — за допомогою автомобіля. У кожному є зарядка, яка може знадобитися у разі тривалої відсутності електрики.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.