Один із найвідповідальніших заходів у передвесільній підготовці – купівля обручок. Адже якщо костюм і сукня одягаються лише раз, то вироби на безіменному пальці мають носити все життя. Тому при виборі слід приділяти увагу не лише зовнішній привабливості прикрас, а й зручності. Насамперед потрібно сформувати бюджет купівлі. На обручки ціна не має чітких кордонів, тому не потрібно керуватися принципом «найдорожче, отже, найкрасивіше». Ідеальним стане вибір моделей у середньому сегменті. На них, як правило, пропонується найширший асортимент, виріб має гарну вагу і прослужить довгий період часу.
Важливим для нареченої аспектом є поєднання обручки з щоденним луком. Тому попередньо варто перебрати всі прикраси та визначитися: з білого, жовтого чи червоного золота купувати обручки. Якщо вибір виявився складним, то універсальним стане рішення купівлі комбінованої моделі, яка переливатиметься двома відтінками.
На що варто звернути увагу
Безумовно, найпоширенішим придбанням серед молодят є класичні обручки – з гладкою поверхнею без будь-яких вставок. Однак якщо ви в пошуку чогось оригінальнішого, обов’язково враховуйте при виборі кілька правил:
- Ювелірний виріб не повинен чіплятися за волосся та одяг. Перед приміркою зробіть так званий «колготний тест» – проведіть поверхнею кільця по нещільних колготках, щоб воно не залишало зачіпок.
- Моделі із пробивним візерунком активно збирають бруд. Якщо вибір упав на такі варіанти, слід мати звичку проведення регулярного чищення.
- Кільця з великою кількістю дорогоцінного каміння вимагають до себе делікатного відношення. Господиням подібних прикрас рекомендується знімати його перед прибиранням, приготуванням або пранням. В іншому випадку від постійного механічного впливу частина каміння просто випаде.
Досить часто наречені, які зазнали складнощів з вибором оптимального варіанту, довіряють народним прикметам.
Згідно з повір’ям, ідеальна обручка має бути гладкою, без якихось шорсткостей, що, у свою чергу, символізують таке ж шлюбне життя їхнім власникам.
Як не помилитися з розміром
Щоб кільця не тільки тішили око, а й комфортно носилися, найкраще перед покупкою приміряти його безпосередньо в салоні. Але якщо такої можливості немає (наприклад, придбання здійснюється в інтернеті), то для таких випадків існує нитка та лінійка. Вимірювати пальці потрібно у двох місцях: безпосередньо за місцем носіння та кісточці.
Важливо, щоб нитка не облягала надто щільно, але й вільно бовталася.