Субота, 26 Жовтня, 2024

Сорок днів війни: що змінилося у Києві за цей час

В Україні сорок днів триває війна за цей час життя киян дуже сильно змінилося. Яких руйнувань зазнав Київ та що відбувалося в місті, читайте в нашому матеріалі. Більше на kyiv-future.com.ua.

Понад вісімдесят загиблих та майже двісті пошкоджених будинків

В столиці за сорок днів війни вороги вбили вісімдесят дев’ять мирних людей, серед яких чотири дитини. Також було поранено триста дев’яносто вісім осіб, серед них двадцять дітей.

Від ворожих ударів окупанта були знищені житлові будинки та навчальні заклади

За підрахунками місцевої влади з початку активних бойових дій, які тривали з 24 лютого, в столиці пошкоджені сто шістдесят сім житлових будинків різних типів. Також сорок чотири школи, двадцять шість дитячих садків та один дитячий будинок.

Крім того, пошкоджень зазнали одинадцять адміністративних будівель. Масштаби руйнування різні. великі, середні та незначні. Постраждали через ворожі дії окупантів спортивні об’єкти, п’ять об’єктів соціальної сфери, сімнадцять охорони здоров’я, десять культурної сфери, сорок вісім об’єктів транспортної інфраструктури.

В КМДА закликають мешканців столиці не нехтувати повітряними тривогами, та йти в укриття. Адже оскільки загроза авіаударів по місту дуже висока.

До речі, у містах Київської області станом на п’яте квітня правоохоронці вже знешкодили понад тисячу вибухонебезпечних предметів.

В поліції сподіваються, що основну частину території вдасться швидко очистити. Про терміни очистки території поки що невідомо, тому що потрібно оглядати кожен будинок та приміщення, де може очікувати потенційна небезпека.

Зараз фахівці роблять все необхідне для швидкого розмінування території. Правоохоронці не радять поспішати повертатися додому жителям звільнених територій.

В місті одружилося понад тисячу закоханих

За даними КМДА, в столиці з двадцять четвертого лютого зареєстрували шлюб одна тисяча сто тридцять чотири пари. Серед молодят багато військових та лікарів. Наприклад, лікар-реаніматолог лікар Дмитро Декало двадцять другого лютого освідчився коханій Катерині Плаховій, яка працює медсестрою блоку кардіореанімації. Проте дату весілля закохані ще не встигли обрати. Однак з початком війни вони вирішили не відкладати та вступили у шлюб. Урочисту церемонію для молодят після розпису влаштували у лікарні, де працюють молодята. Свідками весілля були друзі.

До речі, у місті працюють вісім відділів РАЦСи, в яких можна зареєструвати акт цивільного стану.

Крім того, багато мешканців столиці створили родину в інших містах. Наприклад, Артем Павленко і Олена Шевченко з початку військових дії переїхали у Верховину. До цього часу пара проживала у цивільному шлюбі. Однак саме війна підштовхнула їх створити родину офіційно. Тож першого квітня пара вирішила скріпити власні почуття, ставши на рушничок у районному відділі РАЦСу.

Весілля відгуляти подружжя планує згодом, після повної перемоги над ворогом, у колі великої родини.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.