Більшість людей впевнені, що наручний годинник необхідно вибирати виключно найдорожчі, з сапфіровим склом, водонепроникні і ще зі всякими різноманітними “наворотами”. Насправді, щоб цей аксесуар пропрацював не один рік потрібно знати всього лише кілька правил їх вибору і місця, де їх купувати. Від цього залежить якість годин і їх довговічність. У цій статті ми розповімо кілька таких правил і підкажемо куди звернутися за покупкою.
Країна виробник
Це перше правило, яке не можна ігнорувати – місце, де випускають годинник. Наручний годинник Бальман, наприклад, відмінний швейцарський бренд. Вони одні з небагатьох, які можуть “похвалитися” наявністю розпізнавального знака “Swiss Made”. Саме цей напис свідчить про те, що аксесуар зроблений в Швейцарії – країні-лідері по виготовленню ідеальних наручних годинників.
Також, одним зі світових лідерів з виробництва годинників є Японія. Їх аксесуари не гірше швейцарських. Завдяки новітнім технологіям, які впроваджуються в годинник, японці, можливо, незабаром обійдуть Швейцарію.
Механіка, кварц і сапфірове скло
Тут грає роль не тільки статусність, а й функціонал. За даними досліджень, кварцові годинники дають розбіжність у часі всього лише в п’ять секунд на рік, в той час як механічні до чотирьох секунд в добу.
Під час виробництва наручних годинників використовують три типи матеріалу:
- мінеральне скло (кварцове) – найміцніший матеріал і найпопулярніший в моделях.Механізм і циферблат повністю захищені, адже навіть при високому тиску або напрузі, це скло не трісне;
- сапфірове скло – другий по твердості матеріал (після алмазу), який дуже легко пошкодити, але подряпати нереально. Мінус полягає в тому, що такий годинник не дешеве задоволення, а при пошкодженні скла може постраждати механізм;
- пластик – найпростіший матеріал і менш популярний, так як з часом пластик стирається і стає тьмяним.
Браслет
Дуже впливає на вибір наручних годинників – зовнішній вигляд і матеріал самого браслета. Металеві виглядають розкішно і статусно, але досить важкі і можуть “упиватися” в руку. Можна вибрати ще такі варіанти:
- пластик або гума – відмінний варіант для спортивних годин;
- текстиль – часто застосовують в годинах для походів або заняттями екстремальними видами спорту;
- шкіра – більш офісно діловий варіант, але ніколи не втратить своєї популярності.
Місце покупки
Якщо ви вирішили піднести собі або своїм близьким такий подарунок – вам тільки в магазин ДЕКА в Києві. Це ідеальне місце, яке поєднує в собі всі кращі якості, відмінний і оригінальний товар і повний професіоналізм.