Субота, 20 Квітня, 2024

Вокзали Києва

Столичний Київ – найгустонаселеніше місто України. За даними соціологів, у 2021 році тут проживало майже 3 млн людей. З урахуванням кількості жителів прилеглих містечок, сіл та селищ міського типу ця цифра зростає до 4 млн. Тут вирує життя, відчувається подих Європи та завжди відбувається найцікавіше. Щоб не лише читати репортажі про захоплюючі столичні події Києва на https://kyiv.znaj.ua/ru, а й брати участь у них особисто, до столиці з усіх міст країни щодня приїжджають тисячі туристів, бізнесменів та людей, які шукають роботу.

Як приїхати до Києва

Найпростіше приїхати до Києва залізницею. Сюди приходять звичайні поїзди, які часто прямують вночі. Наприклад, після посадки в поїзд на вокзалі Кривий Ріг Головний близько 21 год., пасажири чудово висипаються і повними силами прибувають на вокзал Київ Пасажирський близько 6 год. наступного ранку.

У Києві на пасажирів чекають 5 вокзалів та 4 залізничні станції. Є також кілька станцій, на яких зупиняються переважно вантажні потяги, тож розраховувати на посадку чи висадку пасажирів тут є недоцільним.

Вокзали Києва – це:

  1. Київ-Пасажирський. Обслуговує пасажирів з 1870 р. Зараз до нього включено три вокзали: Центральний, Південний та Приміський. Останні два з них з’єднуються пішохідним мостом. Тут зупиняються всі потяги далекого прямування та міжобласного сполучення.
  2. Київ-Волинський. Важливий для залізничного сполучення вокзал, що неподалік аеропорту Жуляни. Сюди здебільшого приїжджають пасажири, які планують скористатися авіасполученням. Поїзди далекого прямування тут, як правило, не зупиняються, зате працює міська електричка.
  3. Київ-Московський. Це вантажно-пасажирський вокзал, який знаходиться поряд із Чорною горою та Саперною слобідкою.
  4. Дарниця. Цей вокзал є великою двосторонньою сортувальною станцією-терміналом приміського сполучення. В даний час, як повідомлялося на https://znaj.ua/ru, йде активна реконструкція існуючих будівель у сучасний просторий вокзал з великою кількістю кас, тунелем з виходами на платформи та окремим вокзалом для складів далекого прямування.
  5. Караваєві Дачі. Тут зупиняються переважно поїзди заміського сполучення, а також ті, що курсують між областями. Розташований між Києвом-Пасажирським та Києвом-Волинським.

Найбільші пасажирські станції Києва — Борщагівка, Святошин, Протасів Яр, Лівий Берег, Київ-Петрівка, Київська Русанівка, Академмістечко, Алмаз, Ботанічна, Вишегородська, Зеніт, Оболонь, Рубежівська, Фармацевтична та Сирець.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.