Середа, 29 Червня, 2022

Київ готується до локдауну: як отримати спецперепустки

В Києві починаючи з десятого серпня працівники критичної інфраструктури можуть отримати спецперепустки на проїзд. Далі на kyiv-future.

Про це заявили в прес-службі Київської міської державної адміністрації.

В КМДА підкреслили, що електронну форму  для подачі запитів для видачі перепусток  у  транспорті для мешканців столиці оприлюднять наступного тижня. Адже в мерії вже готуються до наступного локдауну.

В КМДА зазначили, що  в столиці, врахували попередній досвід. Тому по-новому розробляють спеціальну послідовність стосовно затвердження цифрових перепусток для городян, що є працівниками критичної інфраструктури.

Тож вже із десятого серпня  на порталі міської адміністрації з’явиться  доступна форма для запиту стосовно  видачі спеціальних перепусток.

Крім того, у КМДА зазначили, що у формі, яку оприлюднять на сайті міста, буде  роз’яснено алгоритм всіх подальших дій для подачі й отримання спецперепустки. Також серед організацій, які задіяні в  критичній інфраструктурі, додатково проведуть роз’яснювальні роботи стосовно отримання перепусток на проїзд у транспорті.

Latest Posts