Вівторок, 19 Березня, 2024

Як вибрати назальний аспіратор?

Коли маленькій дитині, а особливо немовляті закладає ніс, то це означає, що він не може нормально дихати, їсти і спати. Діти в такому віці ще не навчилися повноцінно дихати ротом. В такому випадку допоможе назальний аспіратор.

Це прилад, який застосовують для очищення носа малюка, відсмоктування слизу при нежиті. Його застосовують з самого народження дитини і до тих пір, поки дитина сама не навчиться видувати ніс.

Виробники пропонують кілька видів приладів: ручний, з мундштуком, вакуумний і електричний. До речі, великий вибір електричних аспіраторів є на сайті BabyMedical https://babymedical.com.ua/shop/aspiratory/elektronnyj/

Особливості роботи ручних аспіраторів

Ручний аспіратор зовні схожий на грушу або спринцівку. У нього м’який гумовий наконечник. Застосовуючи його, потрібно стиснути грушу, випускаючи повітря. Після цього кінчик аспіратора засовують малюкові в ніс і плавно відпускають грушу. Таким чином, груша висмоктує слиз. Потрібно все робити акуратно, щоб не нашкодити слизовій дитини.

Аспіратори з мундштуком: що це?

Такий аспіратор ще називають механічним. У нього є прозора трубка з резервуаром для слизу. Так само є в ній фільтр. М’який наконечник захищає носик малюка.

Збирається слиз через трубочку. Кілька вдихів допоможуть вам очистити ніс дитини.

У цьому випадку, незважаючи на фільтр, все ж є небезпека передачі інфекції від малюка дорослому.

Електронний аспіратор: плюси пристрою

Вся процедура відбувається автоматично. До того ж ніс малюка промивається також водою. У пристрої силіконовий наконечник. Він не небезпечний. Прозорий резервуар покаже результат всього процесу.

Аспіратор працює за допомогою батарейок. Але не завжди його потужності вистачає, щоб відразу очистити весь ніс. Буває потрібно декілька заходів.

Так само для відволікання дитини в деяких моделях є відволікаюча музика. Великий вибір є на сайті BabyMedical. Ви можете побачити відгуки клієнтів і довідатися про ціни на різні моделі перед покупкою.

Особливості вакуумного аспіратора

Це м’яка насадка. Один її кінець потрібно вставити в пилосос, а другий – в ніс дитині. Постійне всмоктування пилососа дозволяє очистити ніс дитини. При цьому у нього немає неприємних відчуттів.

Пилосос не зашкодить малюкові. У пристрої є спеціальна колба-колектор. Як тільки вакуум встановився, ніс очищається.

Як мити аспіратор?

Грушевий аспіратор потрібно промивати і кип’ятити. Він найбільш небезпечний. Адже всередині можуть накопичуватися шкідливі бактерії. А решта потрібно розбирати і добре промивати в проточній воді. Потім ретельно просушити.

Latest Posts

.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.