Четвер, 18 Липня, 2024

Балконний блок для квартири

Однією з найважливіших конструкцій у квартирі чи приватному будинку з балконом є вихід у відповідну частину житла. За відсутності скління або встановлення його холодного варіанта балконний блок відповідає за захист від холоду та шумів з вулиці. Виробники ПВХ вікон займаються виготовленням подібних комплексів, здатних замінити дерев’яні двері та рами, які встановлювалися раніше в квартирах ще до 90-х років минулого століття. Подібні вікна та двері забезпечують для балкона чи лоджії якісне провітрювання, стилістичне оформлення. Використовується кілька різновидів металопластикових балконних блоків:

  • стандартний. Найпоширеніший варіант, що складається зі звичайного глухого вікна та дверей з поворотним або поворотно-відкидним механізмом. Нижня частина дверей виготовляється із сендвіч-панелі для забезпечення максимальної герметичності;
  • із поворотно-відкидним вікном, дверима. Даний варіант обійдеться дорожче через більш складний механізм, але натомість власник отримує зручнішу конструкцію, що дозволяє провітрювати квартиру через вікно, а не двері. Залежно від розміру віконного отвору може використовуватися одна або дві стулки. Дешевші двостулкові варіанти мають одну глуху стулку, іншу – поворотно-відкидну, поворотну або просто відкидну;
  • французька. Подібний балконний блок відрізняється використанням скла по всій висоті дверей. Вікна мають аналогічну висоту. Більш раціонально використовувати вказану конструкцію у приватних будинках з балконом чи квартирах, розташованих на верхніх поверхах;
  • «метелик» або «чебурашка». Найменш поширений варіант оформлення через те, що він підходить лише для великогабаритних отворів. Посередині встановлюються двері, а з обох боків знаходяться вікна. Залежно від необхідного повітрообміну можна обладнати конструкцію поворотно-відкидними стулками з однієї або двох сторін. Це прямо впливає на вартість рами.

Найпопулярнішими варіантами балконних блоків є конструкції від наступних виробників:

  • Imperial;
  • WDS;
  • Rehau;
  • Open Teck;
  • Salamander;
  • Veka.

До складу комплексу можуть входити не тільки двері, вікна, клямки, а й підвіконня різної величини. Як і у випадку з віконними рамами для скління та отворів, балконний блок може бути не тільки білого кольору, але й іншим тоном або текстурою.

Вибір балконного блоку для квартири та офісу

Крім суворої конструкції з білим забарвленням і склом без малюнка, можна скористатися альтернативами у вигляді вітражів, орнаментів з боків скла. Подібне допускається незалежно від кількості камер у склопакеті. Також є варіант зі збільшеною глухою стулкою, через яку буде проходити більше світла, ніж через конструкцію, що відкривається, або двері. Стандартом є використання односторонньої ручки, що встановлюється з середини квартири. У разі використання балкона (лоджії) як додаткова кімната ручки ставляться з двох сторін, щоб уникнути проблем з доступом.

Звернувшись до майстрів по допомогу, вони виїдуть на об’єкт для огляду та виконання вимірювань. На цьому етапі буде визначено вартість конструкції та її зовнішній вигляд, використання елементів фурнітури. Після виготовлення всіх елементів балконний блок буде встановлений бригадою, яка знає як правильно зняти стару конструкцію безпечно, після чого поставити все нове за кілька годин. Протягом одного тижня можна стати власником нового балконного блоку, який прослужить кілька десятиліть без потреби у ремонті та заміні.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.