Понеділок, 22 Липня, 2024

Біоімпедансний аналіз складу тіла – перший крок до ідеальної фігури

Ви поставили собі за мету, схуднути і зробити фігуру стрункішою? Перший крок на шляху набуття стрункості – діагностика складу тіла.

Ви напевно звертали увагу, що у людей може бути однаковий зріст і вагу, але виглядати при цьому вони можуть по-різному: фігура одних здається стрункою і підтягнутою, а іншими з такими ж параметрами здаються нам повними. Наше фігура і зовнішній вигляд нашого тіла залежить не тільки від параметрів ваги і зростання, а перш за все від складу тіла. М’язова і жирова тканини володіють різною щільністю і різною вагою. У одних тіло більш мускулисте, у інших – більше жирових відкладень при аналогічному вазі.

Тому тим, хто хоче стати стрункішою важливо зрозуміти не тільки яку вагу є оптимальним для конкретної людини, необхідно визначити склад тіла. Дана діагностика дозволяє діагностувати ключові показники – співвідношення м’язової, кісткової, жирової тканини в організмі, розрахувати оптимальну вагу, зрозуміти в яких зонах знаходяться зайві жирові відкладення. І вже на основі цієї інформації підбирати харчування і фізичну активність.

Найбільш поширений метод діагностики складу тіла – біоімпедансометрія.

Що таке біоімпедансометрія?

Про те, що таке біоімпедансний аналіз складу тіла вам розповість будь-який кваліфікований лікар дієтолог. Київ дає можливість пройти діагностику складу тіла в дієтологічних клініках і навіть в деяких фітнес-комплексах.

Біоімпедансометрія – це діагностичний метод, за допомогою якого можна визначити параметри складу тіла, розрахувати співвідношення м’язової, кісткової, жирової тканин в організмі, індекс маси тіла, кількість рідини в організмі і інші показники. В результаті обстеження визначаються понад 20 показників, які потім використовуються для складання індивідуального плану харчування або тренувальної програми.

Вимірювання проводяться за допомогою спеціального приладу – біоімпедансного аналізатора.

Цей метод безпечний і дуже простий у використанні. Діагностика займає всього двадцять-тридцять хвилин. І ви зможете отримати максимально повну інформацію про вашому тілі і специфіці обмінних процесів.

Чи потрібна попередня підготовка?

Дане дослідження не вимагає якоїсь значної попередньої підготовки. Але є рекомендації, які необхідно дотримуватися, щоб дослідження було максимально коректним. Рекомендується не їсти щільно за 3 години перед обстеженням, не пити за годину до обстеження, не вживати алкоголь за 12 годин до процедури. Також не рекомендуються посилені і нехарактерні для вас фізичні навантаження за 12 годин до дослідження.

Як і у багатьох досліджень, є у діагностики та деякі протівопоказнія. Не можна робити біоімпедансометрію, якщо встановлено кардіостимулятор. Також не рекомендується проведення даного обстеження, якщо у вас є металеві імплантати, так як це може вплинути на точність показань. Крім того, точність вимірювань помітно знижується при наявності запальних захворювань, вагітності, в перші три дні менструального циклу.

У яких випадках рекомендується біоімпедансний аналіз?

Біоімпедансометрію рекомендують робити при наявності зайвої ваги, при наявності локальних проблемних зон з підвищеним жировідкладенням, при недостатній вазі. Діагностика зазвичай проводиться перед складанням персональної програми харчування під різні цілі (для корекції фігури, оздоровлення, лікування конкретних захворювань і т.д.), підбором індивідуальних фізичних навантажень. Також біоімпедансометрія призначається в процесі роботи з дієтологом або тренером, щоб відстежувати, наскільки ефективно працюють програми харчування і здійснюється тренувальний процес.

Що допомагає дізнатися біоімпедансний аналіз?

Проведення діагностики складу тіла дає можливість:

  • визначити діапазон здорового ваги;
  • дізнатися, наскільки об’єктивно потрібно або можна знизити вагу;
  • з’ясувати кількість жирової маси – саме вона є критерієм ефектного схуднення, тренувальних програм і т.д.
  • визначити рівень метаболізму в спокої і інші важливі показники.

В цілому суть методу полягає в отриманні даних про широкий спектр компонентів складу тіла, а також для фахівця – лікаря-дієтолога – можливість судити про стан білкового, ліпідного, водного, мінерального обміну і швидкості метаболічних процесів з урахуванням додаткових даних (вік, вага, стать , антропометричні показники, нормативи).

Розуміння фахівцями, яку масу і процентне співвідношення повинні мати ті чи інші біологічні середовища людини, дозволяє виявляти, коригувати й оцінювати в динаміці стану, пов’язані з порушенням складу тіла і обміну речовин.

В результаті ви отримуєте інформацію про склад тіла, визначаєте, який потенціал у вас в зниженні ваги, збільшення м’язової маси. Отриману інформацію зможе проаналізувати і використовувати для розробки максимально ефективного персонального раціону лікар дієтолог.

Київ Медичний центр здоров’я та смачної дієти DietCenter запрошує вас на біоімпедансометрію з подальшою розробкою індивідуального плану харчування. Кваліфіковані дієтологи проаналізують ваші показники, дадуть рекомендації щодо підбору продуктів, вибору фізичного навантаження, складуть персональне меню, допоможуть позбутися від зайвої ваги, прибрати надмірні жирові відкладення в проблемних зонах, стати стрункішою і поліпшити здоров’я.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.