П’ятниця, 12 Липня, 2024

Чи потрібний вам захищений смартфон

Представники деяких професій потребують гаджетів, які стійкі до пошкоджень та зовнішніх впливів. Телефони водіїв-дальнобійників постійно перебувають в умовах вібрації. Смартфони мандрівників, будівельників, військових та шанувальників екстремальних видів спорту схильні до частих падінь. У подібних ситуаціях потрібні захищені смартфони, які здатні протистояти вібраційним, ударним та іншим механічним навантаженням. Корпус таких моделей також захищений попаданням пилу та вологи.

Особливості та функціонал

Захищеним смартфонам не страшні падіння на тверді поверхні та занурення у воду. Корпус такого пристрою практично неможливо зруйнувати. Клас водонепроникності може відрізнятись. Моделі з найкращим захистом від вологи мають військовий сертифікат MIL-SPEC-810G (США) або IP (міжнародний стандарт). Найвищий рівень водонепроникності за стандартом IP – 68 або 69K.

Деякі моделі оснащуються батареями великої ємності, передовими навігаційними системами, тепловізорами і камерами нічного бачення. Інші можливі опції – блок для моніторингу серцевого ритму та рація. Гаджети такого типу незамінні для людей, які часто ходять у походи, займаються екстремальними видами спорту, подорожують власним автомобілем, велосипедом, мотоциклом.

Додаткова перевага для шанувальників водних видів спорту – режим підводної зйомки. За допомогою смартфона можна робити знімки під водою. Для більшості звичайних користувачів подібні опції – надмірність. Такі властивості, як захист від води, пилу і піску, ударів і коливань температури, виходять за межі потреб середньостатистичного користувача. Багатьох людей цікавить, чи варто купувати гаджети із суперзахистом.

Чому варто вибрати невразливий пристрій

Більшість смартфонів крихкі і легко б’ються. Навіть у моделях із цільним корпусом скляна задня панель або дисплей легко розбиваються при падінні чи ударі. Тому наклеювати захисне скло на дисплей і надягати чохол на корпус – поширена практика відразу після покупки нового смартфона.

Ще один недолік звичайних телефонів – погіршення функціональності при знижених температурах. Якщо ви користуєтеся пристроєм на морозі, то, напевно, помічаєте, наскільки повільніше воно починає працювати і реагувати на команди. Переваги захищених смартфонів:

  • Тривалий термін служби. Вони швидше «морально» застаріють, ніж прийдуть у непридатність.
  • Презентабельний зовнішній вигляд. Використання матеріалів з покращеними характеристиками знижує ймовірність утворення дефектів: подряпин, тріщин, сколів.
  • Безперебійна робота у будь-яких умовах.

Корпус виготовляється з алюмінію, міцного пластику і загартованого скла. У процесі виробництва захищені смартфони піддаються численним тестам та випробуванням. Їх кидають з висоти 1,8 метра на бетонну поверхню, експлуатують в екстремальних температурах від -51 до +70°C, впливають кислотою та іншими агресивними речовинами.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.