Середа, 17 Липня, 2024

Де придбати щокову дробарку в Києві?

Корисні копалини, здобуті в кар’єрі або шахті, не підходять для негайного використання та потребують додаткової обробки. Її перший етап – подрібнення, для чого використовується спеціальна техніка.

У цій статті ми розповімо, що таке щокова дробарка, як вона працює, і де придбати подібну будівельну техніку у Києві.

Сфера використання та технологічні особливості

Щокові дробарки – багатофункціональні агрегати, основне завдання яких – подрібнення твердих матеріалів. Ці машини найчастіше використовують для дроблення корисних копалин, а також для фрагментації будівельних відходів, сухих гілок та кормів для тварин. Сьогодні на ринку представлені моделі, здатні обробляти вихідний матеріал у діапазоні 1500 мм і зменшувати його крупність у 3-5 разів.

Від чого залежать параметри подрібнення в щокових дробарках? В основному від типу сировини. Так, дробарки, що використовуються у гірничо-збагачувальній галузі, в середньому зменшують крупність породи в 3 рази.

На що рекомендується звернути увагу при придбанні щокової дробарки:

  • розмір завантажувального отвору, що вказує на велику кількість матеріалів, з яким може працювати механізм;
  • ширину розвантажувального отвору, який відповідає за розмір готового продукту;
  • продуктивність, що забезпечує певну кількість продукції за 1 годину;
  • енергоспоживання, яке залежить від потужності двигуна.

До важливих технічних характеристик дробарок також відноситься їх маса та габарити.

Основні засади роботи

Щокові дробарки подрібнюють матеріал, роздавлюючи його робочими поверхнями, щоками, як двері горіхи. У точці дотику щоки та матеріалу утворюється зусилля стиснення, яке у результаті подрібнює продукт. Це відбувається тому, що одна щока механізму нерухома, а друга закріплена на валу, який забезпечує їй “качання”.

У процесі роботи оператор може регулювати положення нижньої щоки, щоб отримати потрібний розмір вихідної щілини, а відповідно, й  готового продукту.

Чого “бояться” щокові дробарки?

Механізм щокової дробарки досить простий, проте, якщо ви хочете, щоб агрегат прослужив якомога довше, стежте, — щоб обладнання працювало від власного приводу, всі поверхні, що знаходяться в контакті з мастилом, були захищені від пилу, а важливі вузли були вкриті від влучення великих, не роздроблених шматків матеріалу. Дробарка повинна працювати в режимі періодичних технологічних зупинок.

Якщо дотримуватись цих вимог, щокова дробарка буде служити довго, без серйозних поломок та передчасного зносу деталей.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.