Понеділок, 15 Липня, 2024

Еко-чек-лист: як зробити своє щоденне життя більш осмисленим

За  останні роки концепції розумного споживання, «нуль відходів» стали неймовірно популярними. Все це поступово стає нормою життя українців з мінімальним використанням пластику, синтетики, тощо. Кияни можуть перевірити, чи мають все необхідне в своїй сумці/рюкзаку. Якщо ж ні, то на порталі ecogrizzly.shop зібрана підбірка тих речей, які допоможуть зробити щоденне життя більш осмисленим.

Що входить в еко-чек-лист?

  1. Бути здоровим та слідкувати за водним балансом організму допоможе багаторазова пляшка для води. Є різні варіанти та дизайни, достатньо лише не забути взяти її з собою.
  2. Багаторазові стаканчики. Ідея та сама, замість того, щоб постійно замовляти новий одноразовий стаканчик і збільшувати кількість відходів, краще приходити вже зі своєю ємністю. Чудовою альтернативою стане кружка-термос, якщо ви полюбляєте гарячі напої, наприклад, каву.
  3. Відмова від трубочок для напоїв. В якості альтернативи використовуйте трубочку (металеву, бамбукову, наприклад) багато разів. Такий виріб не займе багато місця, зате скоротить кількість використаного пластику.
  4. Багаторазовий ланч-бокс. Серед переваг такого вибору виділяють: турботу про здоров’я, користь та екологічність, адже завдяки багаторазовому контейнеру набагато легше слідкувати за здоровим харчуванням та використовувати бокс досить довгий проміжок часу. Додавши до такого ланч-боксу багаторазові прибори (наприклад, дерев’яну ложку і виделку), ви зробите важливий внесок в охорону навколишнього середовища.
  5. Багаторазові сумки. Це екологічна альтернатива пластиковому пакету, кількість варіантів за розмірами, кольорами, формами вражає, тому серед запропонованих лінійок ви легко знайдете щось для себе.
  6. Ще один цікавий пункт в еко-чек-листі — фруктовка. Мова йде про маленьку і часто прозору сумку для овочів, фруктів.

Зміни — це завжди важко, але рухаючись поступово в даному напрямку, у вас все вийде.

Де придбати якісні екологічні товари?

На порталі інтернет-магазину екотоварів та Zero Waste «Ecogrizzly» кияни зможуть підібрати все необхідне. Ретельний підбір брендів, окрема консультація по товарам спрощує пошук, а еко-знижки клієнтам роблять шопінг більш вигідним.

Тож проблема забруднення навколишнього середовища надзвичайно актуальна, перед кожним з нас стоїть вибір — і далі споживати величезну кількість пластику і синтетичних тканин, інших відходів або ж зробити свій невеликий, але неймовірно важливий вклад.

Концепція «Zero Waste» для багатьох вже стала способом життя, інтернет-портал «Ecogrizzly» показує, що нічого складного в цьому немає. Місія магазину полягає в ще більшому залученні українців до такого руху. Дія породжує дію, тож ваш внесок сприятиме тому, аби наша планета стала чистішою.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.