Середа, 17 Липня, 2024

Електросамокати Xiaomi: яку модель вибрати у 2023 році

Електросамокат – швидкий та зручний спосіб переміщення в міських умовах. На ньому можна проїхати значні відстані та не втомитися, а також зручно брати із собою у громадський транспорт — достатньо скласти самокат і він не займе багато місця.

Серед різноманітності моделей та виробників особливою популярністю користується бренд Xiaomi. Розглянемо, у чому їх головні особливості, а також які моделі варто купити у 2023 році. Придбати електросамокати Xiaomi у Стілус можна за вигідною ціною у каталозі онлайн-магазину.

Особливості електросамокатів Xiaomi

Кожна модель електросамокату має набір унікальних характеристик, але є ряд особливостей, які притаманні всім електросамокатам Xiaomi:

  • Зручний практичний дизайн та складна конструкція. Виробник подбав про різноманітність колірної гами, ергономічні ручки, легкий, але міцний корпус. Електросамокат легко і швидко складається, тому його зручно зберігати у квартирі та переміщатися з ним містом.
  • Управління через спеціальний додаток – Mi Home.
  • До 30 км на одному заряді та здатність розвивати швидкість до 25-30 км/год завдяки потужному двигуну.
  • Унікальна технологія гальмування – регенеративна. Під час гальмування едектросамокат автоматично включає функцію заряджання, що продовжує час його роботи.
  • Безпека у темний час доби завдяки вбудованим світлодіодним ліхтарям та сигналам повороту.

Також деякі моделі мають додаткові функції, які допомагають продовжити час служби транспорту. Наприклад, система охолодження, завдяки якій зменшується навантаження двигуна.

Популярні моделі

Одна з найпопулярніших моделей цього сезону – Xiaomi Mi Electric Scooter Essential у кольорі Black. Електросамокат оснащений акумулятором ємністю 5100 мАг, чого вистачає, щоб проїхати 25 км без підзарядки. Матеріал корпусу – авіаційний алюміній. Завдяки цьому його вага всього 12 кг, але він має підвищену міцність. Електросамокат здатний витримати вагу до 100 кг.

Шини зроблені з каучукової суміші, що зменшує тряску під час їзди нерівною дорогою і значно підвищує комфорт. Electric Scooter Essential через блютуз підключається до програми. У додатку зберігається вся інформація: скільки вже пройдено, скільки залишилося надмірної електроенергії тощо. У ньому можна блокувати самокат та оновлювати прошивку.

Також серед користувачів популярні моделі Xiaomi Mi Electric Scooter 3 та Xiaomi Mi Electric Scooter 3 Lite. Ці моделі легкі, міцні і надійні, мають додаткову здатність підйому в гірку під нахилом до 16% і до 14% відповідно. Передбачено три швидкісні режими.

На сайті Стілус можна ознайомитися з рештою моделей і підібрати свій ідеальний електросамокат.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.