Понеділок, 15 Липня, 2024

Флагмани iPhone 13 б’ють рекорди продажів

Флагманські моделі Айфон 13 Про та Про Макс стали бестселерами – корпорація терміново збільшує виробництво ще на 10 мільйонів пристроїв. До речі, експерти поспішають порадувати користувачів – через це може знизитися ринкова ціна телефону.

Apple довелося дозамовляти партію смартфонів

Як повідомляють американські медіа, у другому кварталі 2022 року дистриб’ютори та офіційні магазини замовили у корпорації на 10 мільйонів пристроїв більше, і зараз у Купертіно терміново шукають шляхи збільшення потужностей виробництва. Причому основне зростання продажів посідає флагманські моделі: Айфон 13 Про потрібно на 8 мільйонів пристроїв більше, ніж у першому кварталі (тоді офіційні дистриб’ютори замовляли 1 мільйон гаджетів), а Айфон 13 Про Макс – На 3 мільйони більше (було 3,5, стало 6,5). Продаж Айфон 13 в стандартній версії залишається на колишньому рівні. 

Флагманські моделі Айфон та секрет їхньої популярності

Флагманська лінійка iPhone 13-го покоління – це більше, ніж просто телефон. Його дисплей офіційно визнаний найкращим у світі – це єдиний у світі екран із частотою оновлення 120 Гц. Неймовірно продуктивний процесор легко впорається з найскладнішим завданням, і навіть з декількома одночасно. Об’єм накопичувальної пам’яті може досягати 1 терабайта – залежно від обраної комплектації. Є сканер LiDAR, який має відразу кілька функцій, зокрема можливість використання елементів віртуальної та доповненої реальності. Але головне це камерний модуль. Він отримав відразу кілька нових опцій: макрофотографія, стежить автофокус, що робить переходи між предметами у відео плавними, професійний стандарт запису відео ProRes, набір нових візуальних та фото ефектів. 

Хоча вартість флагманів трохи вища, ніж ціна Айфон 13 Про, американців це не бентежить. Це пояснюється розширеним функціоналом ПРО-моделей. Хоча у всій лінійці встановлені однакові процесори (новий А15 Bionic) і всі iPhone 13 стали набагато потужнішими та продуктивнішими. Вони здатні обробляти інформацію на 50% швидше та справлятися з великими обсягами даних (це корисно, наприклад, при покадровій обробці відео).

iPhone 13 в Україні

Купити Айфон 13 на найкращих умовах ви можете у мережі магазинів Apple у Києві My Cloud Store або замовити його онлайн з доставкою по всій Україні. Ви можете оформити покупку на виплат, з розширеною гарантією терміном до 36 місяців, а також придбати інші гаджети та аксесуари бренду в асортименті. Більше інформації ви знайдете на веб-сайті магазину. 

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.