Неділя, 14 Липня, 2024

Ідеї розміщення пральної машини в маленькій ванній кімнаті

Кмітливість та креатив — ось що допоможе власникам маленьких квартир облаштувати побут та створити ідеальний простір для життя. Квадратні метри не мають обмежувати. Особливо, якщо йдеться про розміщення в оселі приладів, які виконують за вас домашню роботу. Найбільше труднощів зазвичай виникає під час установки пральної машини. Якщо ванна кімната крихітна, здається, що габаритна техніка заповнить собою все навкруги. Втім, перше враження помилкове. Є безліч дизайнерських ідей, які допоможуть вдало організувати простір. 

Куди заховати пралку: інтер’єрні поради

Класичний варіант — встановлення під стільницею або раковиною. Але він прийнятний лише тоді, коли не заважає зливне коліно: воно має бути направлено вбік, а не донизу. Якщо це саме ваш випадок і ви якраз приглядаєте пральні машини в Києві до нової оселі, вибирайте серед компактних моделей завглибшки не більше 45 см. Так, доведеться пожертвувати великою місткістю. Але натомість можна здобути одразу декілька переваг:

  • Вам не доведеться мучитися із прокладанням додаткових комунікацій до пралки.
  • Ванна кімната виглядатиме гармонічно та затишно, а за бажанням можна прикрити машинку дверцятами.
  • Місце під раковиною, яке часто не виконує жодного завдання, використовуватиметься з користю.

Хтось може зіткнутися з проблемою, коли техніка нижча за стільницю. Заповніть простір із користю: встановіть над пралкою невелику висувну шухлядку для речей. 

Інше найпоширеніше розв’язання проблеми — машинка із вертикальним типом завантаження. Вона вузька та ідеально вписується поруч із душовою кабінкою. До того ж цей тип пралок має одну суттєву перевагу: можна докинути в барабан забуті речі в будь-який момент прання, бо люк розташований зверху. 

Вам пощастило, якщо у квартирі поруч із ванною є комора. Практичним кроком буде перетворити її на нішу, об’єднавши приміщення. Туди поміститься не лише пральна машинка, але й бойлер. Ще й місце для навісних поличок залишиться. Красиво задекорувати господарчий відділ можна сантехнічними ролетами, рулонними шторами, жалюзі або тканинним драпіруванням. 

Для спільних санвузлів гарним рішенням буде розміщення пралки в шафі, у нижньому відсіку. Горішня секція використовуватиметься за призначенням — для зберігання речей. 

Якщо вам не подобається жоден із варіантів, подумайте над тим, щоб винести пральну машинку за межі ванної кімнати. У квартирі точно знайдеться нефункціональний куток. Щоправда, туди доведеться тягнути водопровід. Аби уникнути цього, придивіться до місця під кухонною раковиною або поряд із нею. Сучасні моделі техніки виглядають стильно та лаконічно. Виробники урізноманітнюють кольорову гаму, щоб кожен міг підібрати варіант, що гармоніює з меблевим гарнітуром. А щоб звуки прання не заважали родинній вечері, вмикайте техніку вночі.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.